Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč Češi nemají rádi Emmu Smetanu

Emma Smetana v rozhovoru s Danielou Drtinovou.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Emma Smetana (správně Emma Smetanová) opustila Novu, ale nikomu nechybí. Diváci ji nikdy nepřijali, protože chladná Emma působí povýšeným dojmem. Proč Emma lidem tolik vadí?

1. Chladná panna

Diváci TV Nova Emmě vždy vyčítali, že na obrazovce působí velmi chladným dojmem. A to samé jí vyčítali i její nadřízení. Emma s tím ale buď nechtěla, a nebo neuměla nic udělat. Říkala, že přeci není chladná, jen je profesionální.

2. Vyzařuje z ní arogance

Emma vyrostla ve Francii a do Česka se vrátila až v roce 2011. Nikdy se netajila tím, že francouzská nátura je jí bližší než Češi. A také se nikdy netajila tím, že má vysoké vzdělání, které diváci TV Nova nemají. Emma mluví anglicky, německy, francouzsky a částečně španělsky. Díky němčině to měla dobré u německého managementu. Ráda všem dává najevo, že je něco víc. A to Češi nemají rádi. Mnohem lépe přijímají lidi, kteří něco dokázali, ale zůstali skromní.

3. Má provokativní jméno

Jmenuji se Emma Smetana a neskloňujte mě, jsem totiž poloviční Francouzka. To je takové životní motto této chladné krásky. Jenže ve skutečnosti má Emma v české občance zapsáno „Emma Smetanová“. Někteří Češi chtěli, aby v médiích vystupovala pod svým českým jménem. Jenže Emma koncovku -ová prostě nesnáší.

4. Je příbuzná s Kateřinou Jacques

Matka Emmy Smetanové se jmenuje Monika Pajerová a je sestrou Kateřiny Jacques. Češi nemají moc rádi zelené. Nemají moc rádi ekologické aktivity biomasy Jacques a nemají rádi ani její příbuzenstvo.

5. Je hezká a úspěšná

Tohle je kombinace, která závistivým Čechům hodně vadí. A nejen u Emmy.

6. Umí říkat NE

A to se v Česku moc nenosí. Emma Smetana rozhodně nepatří k lidem, na kterých se dá dříví štípat, spíše o všem diskutuje a řeší, proč by to měla právě ona a proč by to měla právě takto. A nekonečné diskuze nad každým prdem prostě časem hodně unavují.

7. Má divného přítele

Přítel Emmy Smetany není divný, je jen jiný. Hodně jiný. Jordan Haj má jemné rysy, chodí oblékaný jako holka a pochází z Izraele. Pro mnoho Čechů je prostě divný a tím pádem je divná i Smetana.

Související články

Další články