1. Je to ekonomické

Tenhle důvod nadchne především věčné šetřílky, kteří už nevědí, na čem ušetřit. Když čuráte ve sprše, nemusíte na toaletě, tím pádem ji nemusíte splachovat a stane se co? No ušetříte za vodu! Především pokud máte početnou rodinu, tak se vám tato praktika rozhodně vyplatí!

2. Je to ekologické

Pokud jste ekonadšenec, jistě oceníte fakt, že s touto metodou ušetříte životní prostředí. Nejen že nebudete plýtvat vodou, ale dokonce ani toaletním papírem, a to už se opravdu vyplatí, co myslíte?

3. Je to více hygienické

Ano, světe, div se, skutečně tomu tak je. Po vykonané potřebě se totiž hned opláchnete, kdežto, ruku na srdce, kdo z nás si své intimní partie umyje hned po vykonání potřeby? Někteří jedinci mají problémy i s umytím rukou, takže čurání ve sprše zdar!

4. Je to čistší

Nejen pánům se někdy stane, že to trochu ukápne vedle. Naopak ve sprše se vám taková nehoda asi nestane. Takže si ušetříte nervy i úklid.

5. Dámy se zdokonalí

Pokud jste žena, určitě jste někdy mužům záviděla jejich schopnost čurat vestoje. Nenechte se mýlit, i vy si to můžete pěkně natrénovat. A to ve sprše. Až příště vyrazíte s partou kempovat, budete za hvězdu!

6. Je to zábava

Jako malá děcka jste se tomu posmívali a velmi vás to bavilo. Čím víc vám to rodiče zakazovali, tím větší legrace to byla. Uveďte jediný důvod, proč by vás to nemělo bavit i teď.

7. Není to tak divné, jak si myslíte!

Studie prokázala, že celých 80 procent lidí někdy čurá ve sprše. Pravděpodobně mezi ně patříte i vy nebo někdo z vašeho blízkého okolí. Fakta jsou fakta, vážení, takže neohrnujte nos a čurání zdar!