Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

7 důvodů, proč by pro všechny ženy bez výjimky měl platit zákaz nosit tanga!

Milé dámy, tohle opravdu není sexy!
Zdroj: archiv
Nejenže je to nechutné a asexuální, nošení miniaturních a zaříznutých kalhotek je také velice nezdravé!

Možná si pamatujete tu dobu, kdy přišly do módy. Miniaturní provázkové kalhotky, které musela mít každá puberťačka a při hodině matematiky špulit zadeček tak, aby jí nenápadně vyčuhovaly z džín.

Tyhle doby jsou naštěstí pryč a alespoň valná část mužů i žen se shodne na tom, že tangáče jsou rozhodně mnohé, jen ne sexy.

Tohle je 7 neprůstřelných důvodů, proč byste je měly přestat nosit.

1) Cokoliv, co se vám kamkoliv zařezává, je nejen nehezké, ale pro tělo i nepohodlné a nevhodné. O šňůrkách zaříznutých mezi půlky to platí dvojnásob.

2) Tangáče jsou praktické jedině pro ježdění na toboganu, protože když jedete přímo „po prdeli“, jedete mnohem rychleji.

3) Varuje před nimi i mnoho urologů a gynekologů, protože mají na svědomí různé typy zánětů močových cest i vaginálních mykóz. Na vině je především jejich těsnost. Intimní místa kvůli nim nemohou dostatečně „dýchat“ a následně dochází k zánětům. No fuj!

4) Pokud si myslíte, že spodní prádlo by mělo být co nejtitěrnější, a myslíte si, že v miniaturních tangáčích svého milého navnadíte, vězte, že v tomto ohledu rčení „méně je více“ neplatí. Muži si vás chtějí pomalu rozbalovat, ne že se jim ukážete hned sama.

5) Další nechutností je fakt, že šňůrky u těchto kalhotek nejen že způsobují značné nepohodlí, ale fungují také jako přenašeč bakterií. Jelikož pochva a anální otvor se nacházejí v těsné blízkosti, různé viry a bakterie se prostřednictvím šňůrky mohou přenést z análního otvoru k pochvě, kde můžou způsobit výše zmíněné záněty. Uáááá!

6) Málokterá žena má tak dokonalý zadek, že si může vystavovat nepokrytě obě půlky. Pokud ano, ať tedy chodí naostro.

7) Jestli si myslíte, že jedině tangáče nebudou pod upnutým oblečením vidět, vězte, že mnohem lepší službu vám udělají kalhotky s nohavičkou. Nezařezávají se, krásně tvarují pozadí a jsou pohodlné i sexy.

Související články

Další články