Britney Spears (31) je podobně jako Michael Jackson či Madonna pojem. Ať už s tím souhlasíme, nebo ne, tahle popová hvězda i po letech svého triumfu plní přední stránky světových časopisů, a i když už se nemůže měřit s námi nepochopenými hvězdičkami, jakými jsou Bieber či Miley Cyrus, lidé ji pořád milují. Sakra proč?!

I když nechceme, rozumíme tomu. Neděláme ze sebe nějaké vědmy, od toho je tady náš přítel Vlastík Plamínek, my jen používáme selský rozum. Důvodů, proč je Britney stále IN, máme hned několik.

1. Brit je svá Tuhle holku, pardon, paní, musíte milovat už jenom proto, že si v posledních letech na nic nehraje. Jasně, ve videoklipech vypadá o deset let mladší a o deset kilo hubenější, ale když ji potkáte na ulici, nejspíš na sobě bude mít vytahané tepláky a odrbané triko. A to jsou pro ni plusové body.

2. Její grimasy jsou epické Všimněte si, jak vypadají snímky, které byly pořízeny ve chvílích, kdy se zpěvačka něčemu diví nebo něco nechápe. No není k sežrání?

3. Má celulitidu Holky, sáhněte si do svědomí – které z vás nedělá radost, že takovou hvězdu, jakou Brit je, taky hyzdí pomerančová kůže?

4. Byla by roztomilá i jako mimino No dobře. Možná jsme se jen chtěli pobavit nad níže uvedenou fotkou Britney aka Baby.

Skutečně začtvrté: Má akné Ano, i Britney trápí problematická pleť, nejste jediní.

5. Nebojí se plakat na veřejnosti Každý člověk má své vzestupy a pády a stejně je na tom i Britney. Ta se ovšem nebojí jít se svými emocemi na veřejnost, a i když v těchto chvílích vypadá jako přejetý mončičák, nám se to líbí.

6. Ne vždy se trefí ten pravý sestřih Asi tak jako každý i Britney někdy šlápne vedle a objeví se třeba s půlkou hlavy oholenou. A proč ne? V životě se má přeci zkusit všechno!

7. Tloustne Když se papá, tak se taky přibírá. To je přímá úměra, kterou zná dokonce i zpěvačka a nebojí se její důsledky ukázat.

Tak co, už vám svitlo? Britney je prostě tak lidská, že není možnost ji nemilovat. Hold tobě i tvým manažerům, baby!