Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

7 druhů sportů, které považujeme za nejtrapnější na světě!

V době, kdy je většina z nás od rána do večera v kanceláři u počítače, je pohyb velmi důležitý. Doba se ale změnila a výběr jednotlivých sportů je v současnosti velmi široký. Ne každý musí hrát pouze fotbal za místní pseudotým nebo volejbal v nedaleké sokolovně!

Jestli si myslíte, že každý sport je fyzicky náročná činnost, tak se pletete! Zde máte 7 „sportů“, které by se jako sporty vůbec brát neměly!

1) Šachy

Hráči u tohoto sportu potem sice zapáchají, ale jen kvůli tomu, že si už týden nevyměnili své triko. U samotné hry se vám maximálně párkrát zakouří z hlavy, ale figuru si tím rozhodně nezlepšíte.

2) Finger wrestling

Tato blbost, v překladu prstový wrestling, spočívá v tom, že si naproti sobě sedící pantátové zaháknou za prst popruh, přes který se poté přetahují. Vyhrává ten, co svého soupeře přetáhne přes stůl na svou stranu.

3) Extrémní žehlení

Ano, čtete správně. Tato u většiny žen neoblíbená domácí práce se stala populární zejména mezi muži. Ti hledají neobvyklá místa, kde si mohou své košilky krásně vyžehlit. Co taková skála nebo podvodní svět? Žádný problém. V tomto sportu nesportu se však pořádá i mistrovství svě­ta.

4) Shin-kicking

Kopání do holení je opět další trumf mezi sporty, které aspirují na debilitu století. V tomto případě si dva psychopaté narvou slámu do ponožek a následně se kopou do holení. Vše trvá do té doby, než jeden druhého skolí na zem.

5) Králičí parkur

Někdo jezdí na koni, někdo chodí po horách a někdo trénuje králíka, aby skákal přes překážky. Jestli tento článek čte nějaký fanda této hovadiny, nechť se stydí!

6) Přenášení manželky

Tento sport je náročný hlavně v momentě, kdy má vaše manželka 150 kilo. Jestli si myslíte, že vás za tento supertrapný sport bude někdo obdivovat, jste vedle!

7) Curling

Nuda sport v podobě vytírání ledu a házení kamenů v podobě žehličky. To je, milé dámy, milí pánové, curling. Nic víc, nic míň.

Související články

Další články