Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

7 českých celebrit a jejich nebezpečné dekolty: Holky, pozor, nebo vám to všechno vypadne!

Vendula nedopnula knoflíček, Aňa přecenila velikost korzetu a Kateřina zase
jeho malost.
+ Další 4 fotografie

Prsa, prsa, prsa, každý, kdo tvrdí, že ho zajímá něco jiného, ten lže. Holky je nechají volně pouštět na pastvu pod tenkými tílky, cpou je do vysokých korzetů, stahují push-upkami, dělají, že jim nejde zapnout vrchní knoflík, nebo je vystaví tak odvážně, že nikdo pak nemá čas ani sílu se dívat někam jinam.

Naposledy nám všem vyrazila dech Monika Bagárová (19), když se zjevila v overalu, kterému chyběl už jen milimetr a ze slušné holky by se stala erotická hvězdička.

Všechno ale vyvážila tip top, což se třeba nedá říct o Aně Geislerové (37), která si na sebe vzala šaty s velkým výstřihem, ačkoliv do korzetu jí ještě pár centimetrů chybí, to stejné dělá zpěvačka Tereza Černochová (30), jíž kdysi někdo řekl, že návrhář Josef Klír dělá „něco jako haute couture“ a Tereza jej od té doby tahá úplně všude, asi aby si připadala světově velkolepě, přičemž nikde jí nic nesedí a na prsou nejméně.

Stačí pár nepatrných pohybů a prsa vypadávají ze šatů ven. A že není sama, kdo musí s výstřihem bojovat, uvidíte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články