Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

7 celebrit, které neřeší, že jsou jejich drahé polovičky staré, švorc nebo nedokonalé

7 celebrit, které neřeší, že jsou jejich drahé polovičky staré, švorc nebo nedokonalé
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Jak se říká, když ji/ho miluješ, není co řešit. Přesně tímto pravidlem se řídí i mnoho slavných, kterým nezáleží na vzhledu, penězích, původu, či věkovém rozdílu. Šli za hlasem srdce a dodnes jsou šťastně zadaní po boku svých na první pohled nedokonalých druhých poloviček.

I mezi světovými celebritami se najdou hvězdy, které nežijí s povrchními myšlenkami v hlavě a svou pravou lásku hledaly hlavně srdcem, a ne za účelem zbohatnutí nebo krásy. Tohle je 7 hollywoodských hvězd, pro které není důležité, že je jejich protějšek o dost starší, švorc nebo mu nebyla dána krása od boha.

1. Herec Hugh Jackman - věkový a vzhledový rozdíl

Hugh je herec, který byl již několikrát vyhlášený jako nejpřitažlivější muž planety. Ženy by si mohl vybírat a odkopávat jako mávnutím proutku. Tenhle styl ale sympaťák Hugh přenechává jiným adeptům. Zamiloval se totiž do Deborry-Lee Furnessové, která je o 13 let starší. Seznámili se na filmovém place a jsou manželé již čtyřiadvacet let.

2. Herec Pierce Brosnan - když to není jenom o vzhledu

Pierce se dostal do podvědomí diváků zejména díky ztvárnění agenta 007, Jamese Bonda. Dodnes je považován za ikonu a největšího sympaťáka Hollywoodu. Pierce byl dvakrát ženatý, jeho první žena bohužel zemřela v roce 1991 na rakovinu. Tři roky po tragické události se na Pierce opět usmálo štěstí. V Mexiku poznal americkou novinářku Keely Shaye Smith, se kterou zůstal dodnes. Jeho manželka postupem času dost přibrala a je často terčem posměchů. Ani tahle nedokonalost ale filmového Bonda neodradila od jeho lásky k milované manželce.

3. Herec Daniel Radcliffe - věkový a výškový rozdíl

Daniel je britský herec, známý především ztvárněním role Harryho Pottera. Zamiloval se do herečky Erin Darkeové, která je nejen značně vyšší, ale dokonce o pět let starší.

4. Herečka Catherine-Zeta Jones a herec Michael Douglas - věkový rozdíl

Oba jsou známé hollywoodské tváře, mají miliony na kontě, a dokonce se narodili ve stejný den. Je tu jen jeden menší háček, a to je pětadvacetiletý věkový rozdíl. Michael se do Catherine zamiloval na první pohled, oslovil ji a dodnes patří k nejstabilnějšímu hollywoodskému páru.

5. Herečka Mary-Kate Olsen - výškový rozdíl

Herečku Mary-Kate Olsen a bratra francouzského exprezidenta Oliviera Sarkozyho od sebe dělí značný výškový rozdíl. Dělí je od sebe 34 centimetrů a když se vedle sebe pár postaví, vypadají spíše jako otec s dcerou. Manželství této dvojice ale nedopadlo nejlépe, momentálně jsou od sebe.

6. Herec Aaron Taylor-Johnson - věkový rozdíl

Aaron se zakoukal do své o mnoho let starší ženy Sam v roce 2009 během natáčení filmu, který režírovala. Bláznivě se do sebe zamilovali a ani třiadvacetiletý věkový rozdíl je v lásce neodradil. Dnes spolu vychovávají dvě děti.

7. Herec Matt Damon - majetkový rozdíl

Love story jako z romantického filmu. Hollywoodský sympaťák se při natáčení filmového trháku zamiloval do barmanky Luciany. Začal se k ní často stavovat na drink, z návštěv vznikla láska a nakonec se pár v roce 2005 vzal a vychovávají spolu čtyři děti.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy