Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

7 celebrit, které mají tělesné deformace: Třetí bradavka, srostlé prsty a modelka bez pupíku

7 celebrit, které mají tělesné deformace: Třetí bradavka, srostlé prsty a modelka bez pupíku
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
podivnost
Ani celebrity nejsou tak dokonalé, jak se na první pohled může zdát. S malým poprsím či pozadím si už plastičtí chirurgové dokáží poradit na jedničku. Ovšem jsou případy, kdy už ani chirurgie nepomůže a člověku nezbývá nic jiného než smíření se s touhle skutečností. Třetí či čtvrtá bradavka, očividná nesrovnalost uší, chybějící špičky prstů a mnohem víc. Tyto hvězdy mají nevšední deformace na těle.

Tyhle celebrity se rozhodly se svými vadami nijak netajit a chirurgicky je neodstraňovat. Mnohé z vás asi překvapí, že mezi těmito slavnými nejsou žádná neznámá béčková jména a i ti, kteří jsou na první pohled dokonalé světové ikony, úplně takové nejsou.

Herečka Megan Fox

Ani jedna z nejkrásnějších žen planety Megan Fox není zcela bez chybičky. Kráska známá zejména filmy Transformers má vadu, jež se nazývá brachydaktylie, což se projevuje na jejích prstech, zejména na palci, který vypadá částečně useknutý. Nehtové lůžko má krátké a široké.

Herec Ashton Kutcher

Oblíbený krasavec Ashton Kutcher se nijak netají tím, že má na noze srostlé prsty. V jednom pořadu si dokonce sundal ponožku a na svou vadu poukázal.

Topmodelka Karolína Kurková (36)

Česká modelingová ikona Karolína Kurková také není zcela bez vady. Topmodelka, která patří mezi absolutní špičku světového modelingu, nemá pupík. Tahle deformace u ní vznikla po zásahu lékařů, který podstoupila kvůli kýle.

Zpěvák Harry Styles

Světový miláček, který dříve působil ve známé kapele One Direction má tři bradavky. Dle jeho slov je to pozůstatek po dvojčeti, které se nejspíše v děloze jeho matky nevyvinulo. Dle průzkumu má více než dvě bradavky každý osmnáctý člověk.

Herečka Jennifer Garner

U krásné herečky Jennifer si na první pohled ničeho nevšimnete. Její vadu lze spatřit, až když vytáhne letní sandálky. Jeden prst na noze má totiž výrazně kratší než všechny ostatní.

Herec Joaquin Phoenix

Američan, který získal několik hereckých ocenění včetně Oscara za roli ve filmu Joker, má vadu, které si lze všimnout velmi snadno, má ji totiž v obličeji. Herec se narodil s jizvou nad horním rtem. Nejedná se o následek po nějakém zranění, herec se s jizvou opravdu narodil.

Herec Denzel Washington

Tohle zranění si přivodil herec sám. Když hrál jako dítě basketbal, zlomil si malíček a nikomu o tom neřekl. Neošetřený malíček má viditelně zdeformovaný dodnes. Prst vypadá spíše jako pahýl ohnutý o 45 stupňů.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy