Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

7 celebrit, které byly obviněny ze sexuálního obtěžování

Ti se nezdají.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Známé osobnosti nejsou žádnými svatoušky a některé měly nebo mají toho na krku mnohem víc než jen pokuty za nepřiměřenou rychlost nebo napadení paparazzi. Někteří jsou totiž obviněni ze sexuálního obtěžování, nebo znásilnění.

Nutno dodat, že v Americe budete obviněni ze zneužívání, jen když se nějaké holce nebo klukovi podíváte na zadek. Nicméně prohřešky, které údajně mají tyto celebrity na krku, jsou více než zajímavé.

A kdo jsou ti úchylové úchylní?

1. Terry Richardson (48)

Tento světoznámý fotograf zneužil snad každou začínající modelku, kterou fotil. Jeho fotky za sex jsou všeobecně známé. Letos ho obvinila jedna konkrétní modelka jménem Charlotte Waters. Během focení ji začal hladit po tváři, strkat jí prsty do pusy a chtěl po ní, ať mu sahá na kalhoty. Poté přišla naprostá pecka v podobě lízání zadku. Modelka pózovala na gauči a on přišel a začal jí olizovat pozadí. Inu, klasické focení.

2. Woody Allen (78)

Americký filmař měl před 21 lety sexuálně zneužít svou adoptivní dceru. Dcera tvrdí, že jí v sedmi letech strkal hlavu do klína a sexuálně ji napadl. Tvrdil prý, že to bude jejich tajemství, a sliboval, že spolu pojedou do Paříže a že bude hrát v jeho filmech. Woody z toho tehdy nebyl obviněn ani stíhán. Všechna nařčení odmítá.

3. Britney Spears (32)

O Britney Spears jste určitě nevěděli. V roce 2010 ji bodyguard obvinil ze sexuálního obtěžování, prohlašoval, že kolem něho pobíhala nahá a křičela na něj. Prostě znásilnění jak řemen! Bodyguard má jistě doživotní trauma.

4. Mike Tyson (48)

Boxer měl v roce 1992 znásilnit tehdy devatenáctiletou modelku Desiree Washington. Dostal za to 3 roky vězení, ale svou vinu stále popírá. V rozhovoru pro stanici Fox prohlásil, že bývalou královnu krásy tmavé pleti neznásilnil, ale dnes by to určitě udělal.

5. John Travolta (60)

Americký herec známý sexuálními skandály byl obviněn několika maséry ze sexuálního obtěžování. V roce 2012 ho jeho masér obvinil z toho, že schválně upustil svou osušku a ukázal mu vztyčený penis. Přidal se k nim i bývalý zaměstnanec výletní lodi. Herec se k němu měl údajně nahý tisknout a nabídnout mu 12 tisíc dolarů za to, aby o incidentu pomlčel.

6. R. Kelly (47)

Zpěvák měl pořádný průšvih. Byl obviněn z šíření dětské pornografie. Na nahrávce měl sex s nezletilou dívkou, na kterou navíc močil. Po šesti letech ve vězení byl zproštěn viny. Podle soudu to na nahrávce nebyl on. Zpěvákovi pomohlo to, že údajná oběť nespolupracovala a popírala, že by na videu byla ona.

7. CeeLo Green (40)

Známý zpěvák měl minulý rok zaděláno na problém. Byl obviněn ze zdrogování a znásilnění ženy, se kterou měl osudný večer rande. Prý jí do pití podstrčil extázi. Za držení zakázané látky a následné nedobrovolné zprostředkování jiné osobě mohl dostat až čtyři roky za mřížemi. Naštěstí se ho pro nedostatek usvědčujících důkazů podařilo zprostit viny.

Související články

Další články