Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

7 celebrit a jejich nejšílenější diety: Přečtěte si, kdo čichá ke grapefruitu a kdo žil jenom ze vzduchu!

7 celebrit a jejich nejšílenější diety: Přečtěte si, kdo čichá ke grapefruitu a kdo žil jenom ze vzduchu!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Hollywood je jedná velká dieta, kde se ideálně nejí nic. Kdyby to šlo, celebrity by žily nejraději ze vzduchu, jenže to už by si nezahrály nikde a sen o sošce Oscara nebo MTV Music awards by si mohly nechat zdát leda tak v hrobě. Podívejte se na sedm nejšílenějších diet, které jsou slavné osobnosti schopné držet.

1. Sarah Michelle Gellar (36)

Herečka přiznala, že když potřebuje rychle zhubnout, jí sedm dní zelnou polévku. K tomu nějaké ovoce a trochu masa. Sice to pomůže dostat nějaké kilo dolů, ale je to nuda a zelí nadýmá.

2. Jennifer Lopez (44)

Jisté výzkumy na potkanech prý ukázaly, že grapefruitový olej vydává aroma, které snižuje chuť k jídlu. Zpěvačka je prý vyhlášená tím, že v kabelce neustále nosí nádobku s tímto olejem a prý k němu čichá třikrát denně patnáct minut.

3. Elizabeth Hurley (48)

Když Liz potřebuje rychle shodit pár kil, jí jenom řeřichovou polévku. "Není to tučné, má to málo kalorií, spoustu vitaminů a klidně to můžete servírovat hostům na party," nechala se slyšet modelka.

4. Gwyneth Paltrow (41)

Herečka je nejznámější propagátorkou makrobiotické stravy. Základem jídelníčku je hnědá rýže, bio zelenina a čočka. Jíst se musí, pouze když má tělo hlad, a každé sousto je třeba přežvýkat 50x.

5. Julia Roberts (46)

Slavná Pretty Woman shazuje kila tak, že jí jenom lososa na tisíc způsobů. Ryba obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ale pojídat ji v takovém množství hrozí vývinem žaber i u člověka.

6. Mariah Carey (44)

Zpěvačka si nemůže vynachválit dietu, která se skládá z polévky a z ryb připravených bez soli a cukru. V roce 2007 přiznala, že díky tomuto jídelníčku zhubla skoro 14 kilo.

7. Michelle Pfeiffer (55)

Herečka si ve svém životě vyzkoušela breathariánství, což je životní způsob, podle kterého není nutné jíst, pít ani spát, protože lze žít jen ze vzduchu. Tomuto kultu propadla, když přišla ve svých filmových začátcích do Hollywoodu. "Hrozně mě kontrolovali, musela jsem jim platit spoustu peněz," prozradila Michelle.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy