Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

7 blafů, které jedí studenti, když nemají peníze!

Rýže na tisíc způsobů.
Když zrovna vaši rodiče nevlastní prosperující firmu nebo netrávíte veškerý volný čas na brigádách, tak jako vysokoškoláci nečekejte žádné kulinářské zážitky. První dva dny z týdne se budete moci těšit z toho, co jste si přivezli v krabičkách od nedělního oběda, a od středy budete muset zapojit vlastní fantazii. Ostatně není snadné uvařit z tak mála dostupných ingrediencí.

I když jste od malička vybíraví, budete se muset jednoduše spokojit s tím, co dům, potažmo kolej dá.

Zde máte 7 blafů, které si u babičky už nikdy neobjednáte!

1. Špagety

Asi nejoblíbenějším studentským jídlem jsou špagety s kečupem. Jsou dostupné a jejich přípravu zvládne i absolutní nekuchař. Věřte, že i těchto delikátních těstovin se dá snadno přejíst.

2. Vajíčka

Vajíčka natvrdo, vajíčka na hniličku, volské oko, míchaná vajíčka a plno dalšího. Vajíčka jsou vděčnou potravinou aneb za málo peněz hodně muziky.

3. Polévky z pytlíku, takzvané „Pytlíkačky“

Máte chuť na hovězí vývar nebo na poctivou česnečku? Stačí pytlík s práškem, trocha horké vody, sůl s pepřem na dochucení a první chod je na světě. Čínské polívky dokonce i zasytí.

4. Párky

K snídani, obědu či večeři. Párky se hodí snad ke všemu. Vzhledem k současné kvalitě tohoto pokrmu lze doporučit i vegetariánům. Obsah masa nestojí ani za zmínku.

5. Rýže

Rýži lze jíst 24 hodin denně a nikdy se nepřejí. Stačí pár rajčat orestovaných na česneku a máte jídlo jak z restaurace. Rýžový nákyp moc populární není, protože vzpomínky ze školky jsou stále živé.

6. Chleba s máslem

Když nezbyde nic jiného, přijde vhod i krajíc namazaný máslem. Bohužel ne vždy je po ruce máslo.

7. Pivo

Podle rčení „hlad je převlečená žízeň“ je zde ještě poslední možnost. Vychlazený lahváč v lednici je téměř vždycky. Tak na zdraví!

Mohlo by vás zajímat

Další články