Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

6 způsobů, jak konečně vypadat na všech fotkách skvěle, a ne jako mongoloidní vepřík!

Zdroj: archiv
Přestaňte se schovávat! Vaše fobie z cvakání fotoaparátu a mobilních selfie bude minulostí!

Málokdo se sám sobě líbí v zrcadle, natož pak na fotkách.

A určitě dobře znáte ten pocit, kdy byste nejraději do rodinné fotografie vypálili díru, jen abyste nemuseli koukat na svou vepřovou hlavu s trojitou bradou a červenýma očima.

Tohle je 6 rad do života každého smrtelníka, aby se už za své fotky nemusel stydět.

1. Ujasněte si, co přesně se vám ve vašem výrazu nelíbí. Máte křivé zuby, křivé nohy nebo křivý nos? Ale máte pěkné vlasy, dlouhý krk a smyslné rty? Pak vyzdvihněte své přednosti a nedostatky skryjte. Stačí trochu potrénovat před zrcadlem a nemusíte zrovna špulit jako Agáta, aby se ve vašem výrazu našlo něco příjemného…

2. Vězte, že nikdo z nás nemá úplně souměrný obličej, a dá se tudíž říct, že každý máme svou hezčí a ošklivější polovinu. Zjistěte, kterou budete příště nastavovat objektivu vy!

3. Tvařte se přirozeně a příjemně. Nemusíte zrovna tlačit na úsměv od ucha k uchu, ale pravdou je, že i přehnaně dobrá nálada vypadá na fotkách lépe než depresivní mračoun.

4. Zvlášť ženy by si měly dávat pozor na mastnější pleť, protože lesky na fotkách nevypadají dobře. Pokud víte, že se budete fotografovat, nebojte se zvýraznit oči a rty líčením. Na fotkách nebudete působit zmalovaným dojmem.

5. Kromě vaší tváře zapracujte i na postoji celého těla. Rozhodně si nestoupejte do pozoru nebo jakkoliv strnule. A všechny krkolomné pozice přenechejte profesionálním modelkám! Uvolněte se a udělejte si pohodlí. Když se budete cítit dobře, bude i vaše fotografie vypadat dobře.

6. Užívejte si to! Fotografie má být především hezkou vzpomínkou a zaznamenaným okamžikem. Takže k ní tak i přistupujte. Nechcete přeci vzpomínat na to, jak vás focení v dané situaci traumatizovalo.

Související články

Další články