Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

6 znamení, že je vaše přítelkyně pěkná nevěrnice. Sedí to na ni?

Máte podezření, že vám vaše přítelkyně není věrná?
Zdroj: unsplash.com
Nevěra hýbe světem. Každý s ní měl co do činění. Někdo byl podváděn a někdo podváděl. Pokud spadáte do první kategorie a máte podezření, že to vaše drahá polovička hraje na dvou frontách, tak vám přinášíme 6 znamení, podle kterých to zaručeně poznáte.

1. Mobil vždy a všude

Podezřele často kouká do telefonu, maže si zprávy nebo si dokonce zaheslovala mobil a vy neznáte kód? Tak tohle je první a jasné znamení, že nejste jediný kanec v jejím repertoáru.

2. Najednou ji zajímá vaše pracovní doba a další aktivity

Pokud se podezřele často vyptává, v kolik končíte v práci, kdy se vrátíte domů nebo zdali si nechcete zajít s kamarády do hospody, je to špatně. Chce si totiž podle vašeho harmonogramu zorganizovat čas s milencem.

3. Zničehonic maká jako o život

Šéf jí najednou přidal třikrát více práce, co 14 dnů má služební cestu a k tomu čím dál tím častější pracovní schůzky a večeře? Rovnou si zabalte tašky, tady už není co řešit.

4. Zamyšlená a permanentně neposlouchá

Je jasné, že přemýšlí nad něčím, co se vás netýká. A absolutně nemá ani snahu předstírat, že vás poslouchá. Je to opravdu něco ve spojitosti s vámi, jste si jistý?

5. Nové podvazky a noční košilky

Usíná každou noc otočená zády k vám, ale v jejím šatníku přibylo sexy spodní prádlo? Je na čase se jí zeptat, s kým se o ni dělíte.

6. Nebrání se a ani neobhajuje

Pokud se konečně chcete zeptat, jak se věci mají, je tiše mlčí a kouká do země? Nebo prostě nezaujatě poslouchá, co vše jí chcete vyčíst? Je to jasné, této ženě nestojíte ani za to, aby se o tom s vámi bavila.

Mohlo by vás zajímat

Další články