Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

6 velmi žhavých filmových fotek Ani Geislerové: Herečce je dnes osmatřicet let a doufáme, že svlékat se bude i nadále

Není film, aby v něm nešla Aňa aspoň nahoře donaha.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie

Je to naše nejobsazovanější herečka, hraje v každém filmu (zejména pokud jej točí Hřebejk a je tam i Liška s Macháčkem) a hlavně – taky se skoro všude vysvleče.

Marně vzpomínáme na to, kdy bychom viděli Aňu Geislerovou aspoň jednou celou zahalenou, protože šaty odhazovala, už když jí bylo patnáct a točila s Renčem Requiem pro panenku.

Geislerová si to ale dodnes může dovolit. Je pravda, že jí sice půlka národa nemůže přijít na jméno právě proto, že je všude, ale na druhou stranu, máme snad nějakou výraznější, a tím myslíme nejen herecky, ale i osobnostně, herečku?

Její zrzavé vlasy a ultraštíhlá figura a velmi mladý obličej ji předurčují k tomu, že ji bude kamera a režiséři navždy milovat a hlavně po ní budou chtít, aby neztratila svou necudnost.

Aňa klidně točí nahé scény i jen dva měsíce po porodu, protože prostě vypadá dobře. To si málokdo může dovolit a hlavně její prsa po třech těhotenstvích vypadají pořád skvěle.

Související články

Další články