Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

6 věcí, kterými už rozhodně na nikoho neuděláte dojem

Není to tak dávno, co jsme se mohli spolehnout na jistá nepsaná pravidla a zařadit se tak mezi určitou společenskou vrstvu. Dnes se ale rozdíly stírají a všechno je úplně jinak.

Pokud si děláte seznam věcí, které jsou pro život opravdu důležité, tyhle položky z něj okamžitě vyškrtněte!

1) Prestižní pozice

Myslíte si, že jako právník nebo manažer zaujmete víc než třeba jako truhlář? Jste na omylu. Dnešek přeje lidem, kteří dělají práci srdcem, ne pro peníze!

2) Značkové oblečení

Jestli jste kdysi v devadesátkách prahli po všem, co mělo tři pruhy nebo znak fajfky, dnes zapůsobíte víc, pokud zalovíte v sekáči. Rozhodující je vkus a styl.

3) Výše konta

Nejde o to, kolik peněz máte, ale jak si je umíte reálně užít! Pokud děláte práci jen pro peníze, pravděpodobně budete chudší než všichni, kteří se svou prací baví.

4) Značka auta

Nejde o to, kolik jste do své káry vrazili, ale jak moc je bezpečná.

5) Množství karátů

Má váš nejoblíbenější šperk hodnotu pouťového prstýnku? No a co! Po stokilových zlatých špercích neštěkne ani pes. Základem je opět vkus, šmrnc a styl.

6) Dokonalý plán

Že jste se stačila dřív rozejít s otcem svého dítěte, než vás vůbec stihl požádat o ruku? Co naplat, člověk míní, život mění a regule nejsou nic pro nás. Každý žijeme tak, jak dokážeme nejlépe.

Mohlo by vás zajímat

Další články