Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

6 věcí, které vám pomohou konečně najít toho pravého

Zdroj: Profimedia.cz
Ženy si neustále stěžují na to, že nemohou najít muže svého života. Buď jim je vyfoukla nějaká jiná, nebo na něj zatím prostě nenarazily.

Životní partner se přitom může pohybovat kdesi v našem nejbližším okolí a my jsme tak zaslepené, že si toho nevšímáme. Tohle je 6 věcí, které ženám pomohou při hledání pana Božského otevřít oči.

1) Vyvarujte se stejných chyb

Randíte pořád dokola s muži, kteří jsou si nějakým způsobem podobní? Sice vás osudově přitahují a vy si nemůžete pomoct a stále se do nich zamilováváte, ale přesto jste si na vlastní kůži již několikrát vyzkoušela, že pro život nejsou. Zkuste změnu a místo muzikantů dejte přednost třeba architektům nebo doktorům, uvidíte sama, co vám tohle rozhodnutí přinese.

2) Nehledejte idol

Víte o tom, že ve vztahu s mužem byste se měla cítit jako princezna vy sama? Muž zahleděný sám do sebe vám tenhle komfort obvykle nezaručí. Možná vás ještě bude napomínat, jaká barva vám jde k očím a že jste to tentokrát s tím make-upem trochu nezvládla. O tohle nestojíte, ani s Bradem Pittem ne.

3) Vztah není kolbiště

Jestliže máte pocit, že vztah může fungovat jen za předpokladu, že jsou oba zúčastnění v neustálé tenzi, jste na omylu. Ve vztahu byste se měla cítit především v pohodě a v bezpečí. Přetahování o to, kdo na koho víc žárlí a kdo je víc oblíbený ve společnosti, přenechte puberťákům.

4) Kompromisy nejsou nade vše

V každém vztahu musíte trochu upustit ze svých nároků, ale rozhodně byste neměla kvůli potenciálnímu partnerovi omezovat své zájmy nebo měnit světonázor. Měli byste být natolik kompatibilní, aby kompromisy byly jen zjemňujícím prvkem, nikoliv rutinou.

5) Na okolí se vykašlete

Samozřejmě že vaši i jeho přátelé jsou dobrým lakmusovým papírkem vztahu a leccos se z této interakce dá vyčíst, přesto si uvědomte, že jeho rodinu ani kamarády si brát nebudete. A pokud má vaše nejlepší kámoška dojem, že ve vás ten který muž vzbuzuje málo vášně, ale vy si myslíte opak, dejte jen na svou intuici.

6) Společné vize

Pokud už jste zralá na vdávání a plození potomků, ale muž, kterého jste zrovna potkala, by nejraději odletěl na rok do Austrálie, pak by se vydal stopem na cestu po Evropě a následně dosáhl své vytyčené kariérní mety, máte dvě možnosti. Buď všechno skloubíte dohromady, děti porodíte cestou v hipísácké dodávce, nebo si prostě řeknete, že tudy vaše cesta nevede. Je naprosto legitimní, že potřebujete tandem.

Související články

Další články