Odsuzujete bulvár, ale vaši internetovou historii byste nikomu neukázali?

Tady máte 6 věcí, které na bulváru milujete, tak se za něj nestyďte!

1) Jednoduchost

V jednoduchosti je krása, proč tedy psát 5 stran o nějaké trosce showbyznysu, když stačí pár odstavců? Ocení to hlavně líný čtenář, že?

2) Cizí neštěstí

Ten podvedl támhletu, ta ztloustla tolik a prezident Zeman se pomočil. Do jisté míry je pro Čechy radost z cizího neštěstí typická, ale čeho je moc, toho je příliš. Hlavně nezapomeňte do komentářů napsat, že tomu tak není.

3) Obrázky

Pro ty, kdo nevynikají v četbě, jsou ke každému článku přiloženy nějaké obrázky. Méně námahy pro vás, více muziky pro nás. Pouhý popis toho, jak nějaké celebritě vykoukly kalhotky, by bez fotky jistě tak poutavý nebyl.

4) Srozumitelná čeština

Jsme tu pro vás, proto se nemusíte bát, že byste něčemu neporozuměli! V takovém odborném článku má guláš každý a možná také proto zdaleka nepatří mezi ty nejoblíbenější.

5) Svoboda slova

„Aniž bych tento článek přečetl, tak jsem si jist, že vymyslím nějaký trefný komentář, kde budu nejen moc vtipný, ale také pořádně urazím autora nějakým perfektním sprostým slovíčkem!“

6) Sdílení přes FB

I když vám došla slova, na která by pravděpodobně stejně nikdo nereagoval, můžete své pocity nasdílet na svou zeď prostřednictvím nějakého pěkného článku. Tak prosím lajkujte a sdílejte!