Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

6 věcí, které byste vážně neměli odkládat na zítřek!

Zdroj: achiv
Jestli si myslíte, že co neuděláte dnes, uděláte zítra, tak se šeredně pletete. Protože určité věci budete odkládat tak dlouho, až je nikdy neuskutečníte!

Nikdy už nebudete mladší, než jste dnes, a žádná minuta ve vašem životě se nebude dvakrát opakovat.

Pokud si tuhle mantru párkrát zopakujete každé ráno, možná se pustíte do věcí, které jste si chtěli nechat "až na někdy jindy".

Tohle je 6 z nich.

1) Dodělat si vzdělání

Možná už vám není 20 ani 25, ale pořád je ještě dost času na to dodělat si maturitu nebo si podat přihlášku na studijní obor, o kterém jste celý život uvažovali. Univerzita třetího věku to každopádně jistí!

2) Odpustit staré křivdy

Pokud jste s někým ve válečném stavu, je nejvyšší čas na to, abyste vytvořili příměří. Jednou by vás totiž mohlo mrzet, že už jste to třeba nestihli.

3) Vyznat lásku

Jste už delší dobu bláznivě zamilovaní? Tak to ze sebe vypusťte. Buď zjistíte, že jsou vám city opětovány, nebo se konečně přestanete tímhle nesmyslem zdržovat.

4) Začít od začátku

"Syndrom dělání tlustých čar" není jednou za čas ke škodě. A čím dříve se odrazíte ode dna, tím lépe pro vás!

5) Změnit práci

Jste nešťastní, demotivovaní, zklamaní a nedostatečně ohodnocení? Zítra už kvůli tomu nevstávejte, ale raději se porozhlédněte, kde jinde by se dalo spojit užitečné s příjemným.

6) Odvázat se

Jestli si myslíte, že jste na něco už příliš staří, zamyslete se ještě jednou. Už NIKDY nebudete mladší, takže na všechno je nejvyšší čas právě teď! I na skoky s padákem nebo třeba na kariéru fotomodelky.

Související články

Další články