Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

6 věcí, které by měla stihnout každá holka před tím, než se vdá!

Na svatbu je vždycky času dost!
Možná už jste našla toho „pravého“, většina vašich kámošek do toho už dávno praštila, ale stejně si raději dejte trochu načas!

Některé věci se po svatbě už zkrátka nedělají.

Předkládáme vám proto praktický seznam věcí, které byste měly stihnout před tím, než si obléknete bílé šaty!

1. Cestovat na vlastní pěst

Sbalte si svých pár švestek do batohu a jeďte alespoň na měsíc na cestu po Evropě. Nocování v hostelech, zahraniční kámoši, tajná místa… O tom všem jednou budete vyprávět svým vnoučatům!

2. Zažít lásku na jednu noc

Nemusíte se zrovna vyspat s neznámým černochem v hodinovém hotelu uprostřed Londýna. Stačí se seznámit s příjemným klukem, popovídat si s ním o životě a ráno se s ním rozloučit. Navždycky.

3. Pochopit vlastní minulost

Proč se vaše máma rozvedla s vaším tátou a proč k vám vždycky chodil na noc strejda Venca? A proč se babička bojí vlaků? Tohle všechno byste měla zjistit dřív, než začnete psát svou vlastní rodinnou historii.

4. Žít sama se sebou

Pokud se hned od rodičů přestěhujete ke svému novomanželi, hodně věcí o životě budete znát jen z filmů. A to je škoda, nemyslíte? Žijete jen jednou, a proto byste většinu věcí měla zažít na vlastní kůži. Včetně placení nájmu a zařizování holčičího bejváku.

5. Odpustit všem svým bývalým

Všichni vaši bývalí kluci vám do života dali něco, co v budoucnu tisíckrát zužitkujete. Jeden vás podváděl s vaší nejlepší kámoškou, druhý vám lhal a třetí dal přednost lásce jménem Mariánka? Přestaňte se jim mstít a odsuzovat je. Přijměte je jako součást svojí minulosti a svého mládí a přejte jim jen to nejlepší.

6. Uklidit si

Nemyslíme tím šuplíky ani šatní skříň, ale hlavně vlastní svědomí a život. Pokud si neujasníte priority, nikdy nebudete moct naplno spojit svůj život s někým jiným.

Mohlo by vás zajímat

Další články