Na svatbu Angeliny Jolie (39) a Brada Pitta (50) všichni čekali už několik let. Pár teď měl po devíti letech konečně svatbu na zámku Miraval v obci Correns ve Francii.

Svatba byla malá o 22 lidech a podle jejich slov ji přizpůsobili hlavně pro děti. Angelina měla krásné šaty z dílny Versace, které jí vyzdobily malůvky dětí. Ale jsou ještě věci, které jste o svatbě Brangeliny nevěděli.

1. Domácí svatební dort

Bývá zvykem, že si člověk na svatbu objedná krásný profesionálně udělaný svatební dort. Ne tak Angelina s Bradem. Ti se rozhodli, že se do pečení zapojí celá rodina a udělají si svůj vlastní. A užili si u toho spoustu zábavy.

2. Co měli hosté k obědu?

Hosté si pochutnávali nejen na domácím dortu, ale i na místní šunce a sýru. Hlavním tahákem byl čerstvě ulovený mořský vlk, kterého jedli s drahým růžovým vínem.

3. Obrázky na šatech

Angelina měla na šatech nakreslené medvídky, květiny, zebry, rodinu králíků, Eiffelovu věž, letadla a nechyběla ani sprostá slova jako „buttock futtock“ a „whatevs“ (neptejte se nás, co to znamená).

4. Děti a oblečení

Jejich šest dětí, Maddox (13), Pax (9), Zahara (9), Shiloh (8), Knox (6) a Vivienne (6), si vybíralo oblečení kompletně samo. „Oni si vybrali oblečení a hlídali si svoje povinnosti. Všichni to brali velmi vážně,“ vyjádřil se pár k svatebním přípravám.

5. Líbanky

Novomanželé nemají moc romantické líbánky. Odjeli totiž natáčet společný film na Maltu. Bude to tak poprvé po 10 letech, kdy se opět ukážou společně na plátně. A žádná romantika to nebude. Film bude o nešťastném manželském páru.

6. Svatební hudba

O hudební doprovod se postaral Brad, který si sladce broukal „Here Comes The Bride“, když Angelina kráčela uličkou. Když odcházeli, tak si zase broukal Svatební pochod od Mendelssohna.