Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

6 úžasných schopností, které se projeví, až když jste úplně namol!

6 úžasných schopností, které se projeví, až když jste úplně namol!
Zdroj: profimedia.cz
Vzhledem k tomu, že je v naší zemi abstinence skoro zločinem, tak zažil podnapilý stav asi každý z nás. I z největšího introverta se rázem stává showman a z uťáplých dívek dívky lehce povolnější. Alkohol sbližuje, a když je užíván v rozumném množství, podpoří váš ukrytý talent v mnoha odvětvích. Kdyby bylo možné přijít na pracovní pohovor lehce ovíněný, šance na vaše přijetí by byla minimálně dvojnásobná!

Také jste v podnapilém stavu mnohem kreativnější?

Tady máte 6 schopností, které se po požití projeví u většiny z vás!

1) Politika

I když nemáte o politice ani tušení, po 5. pivu se z vás rázem stává politolog na slovo vzatý. Babiš, Kalousek nebo Zeman, bavit se vydržíte opravdu o komkoliv.

2) Cizí jazyk

Za střízlivého stavu si anglicky neobjednáte ani kávu? V tom případě stačí pár panáků a budete mluvit jak rodilý mluvčí! I když jste řadu slovíček nikdy ani neslyšeli, v opilosti si na ně i tak vzpomenete.

3) Balení holek

Za normálních okolností se na hezkou holku ani nepodíváte, a natož ji oslovit. Dejte si alkohol na kuráž a směle do toho! Úspěch nezaručujeme, ale minimálně půjde strach stranou.

4) Tanec

Vypadáte blbě i při chůzi a při vzpomínce na vaše taneční vidíte jen posměch od vašich spolužáků? Nevadí, protože v opilosti budete hvězdou parketu i přes vaše pohybové bariéry!

5) Vtipy

Máte pocit, že se stoupající hladinou alkoholu ve vaší krvi jste vtipnější a vtipnější? Je to opravdu pouze pocit. Zkuste si být mezi vašimi opilými kamarády o vodě a také se moc nezasmějete.

6) Zpěv

I přesto, že je váš zpěv něco mezi jekotem a rapem, v podroušeném stavu jste profík. Touha ukázat všem váš hudební hluch je tak veliká, že byste ten mikrofon na karaoke nejraději sežrali!

Související články

Další články