Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

6 slavných nevěst: Která z nich měla hezčí šaty? Nevěrnice Faltýnová, Nedvědova lolitka Pavlínka a další

+ Další 3 fotografie

Manželství hvězd jsou už dopředu předurčena k obrovskému tlaku médií, která slavné páry bedlivě sledují. Některé svazky tento nápor nevydrží, jiné se zase stáhnou do ústraní a žijí si svým životem. Podívejte se na šest nevěst, u jejichž velkého dne nechyběli novináři, a okoukněte jejich svatební šaty.

Petra Faltýnová (35) Modelka si 20. srpna 2008 brala s velkou slávou podnikatele Šimona Štekla. S ním má holčičku Adrianku, ale manželství už po třech měsících narušila Petřina nevěra. Pár žije už dlouho odděleně a Petra randí s moderátorem Leošem Marešem.

Pavlína Jirásková (29) Dlouholetá partnerka písničkáře Honzy Nedvěda (66) Pavlínka měla svatbu vskutku velkolepou. Pár se totiž nechal oddat během koncertu 12. 10. 2012 v pražské Lucerně před zraky tří tisíc lidí. Žijí spokojeně a médiím se vyhýbají.

Nikola Zvěřinová Modelka si vzala po šesti letech účastníka první řady reality show VyVolení Petra Zvěřinu. Před zásnubami ale proběhly komplikace. Nikola totiž Petrovi nasadila parohy, ale ten jí nakonec po dvou měsících odloučení nevěru odpustil.

Michaela Maurerová (33) Herečka se vdávala 12. června 2012 v areálu zbirožského zámku za otce svých dětí Milana Kožíška. Spokojené manželství ale vydrželo jen do Vánoc. Michaela si totiž „ulítla“ s produkčním Ondřejem Potykou a samotný akt zachytil paparazzi. I když Míša tvrdila, že šlo jen o nevinný polibek, zhrzený Kožíšek okamžitě nechal herečku i s dětmi ze svého sídla vystěhovat.

Agáta Prachařová (28) Zástupkyně našeho šéfredaktora si užila veselku hned nadvakrát. Poprvé to byla děsně tajná akce v Mariánských lázních, podruhé 24. května šlo o nejsledovanější událost v zemi.

Marta Ondráčková (30) Hvězda pořadu Snídaně s Novou našla v Jakubovi Dřímalovi pana Božského a plánují v brzké budoucnosti svatbu. I když je Jakub o osm roků mladší, Marta si svého snoubence nemůže vynachválit.

Mohlo by vás zajímat

Další články