Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

6 slavných lidí, kteří prožili zážitek blízké smrti! Už se prý nebojí, říkají!

Celebrity vyšly ven se svými zážitky.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Jen zřídkakdy můžeme číst otevřené zpovědi celebrit, které si prožily zážitek blízké smrti. Většinou je jim trapné o tom mluvit a bojí se, že by jim nikdo nevěřil. Nicméně některé slavné osobnosti se podělily o své zážitky. Tyto příběhy jsou velice zajímavé a možná že bychom se nad nimi měli zamyslet.

Tady jsou slavné osobnosti, které se podělily se svými zážitky:

1. Elizabeth Taylor

Ze všech slavných lidí, kteří měli zážitek blízké smrti, měla Elizabeth Taylor jeden z nejhlubších. Díky němu se prý už nebála. Elizabeth prožila krátkou klinickou smrt při chirurgické operaci a okamžitě se prý ocitla v tunelu plném jasného bílého světla. Setkala se tam se svým zesnulým manželem Mikem Toddem, který jí řekl, že se musí otočit a jít zpátky, protože musí něco důležitého ještě dokončit.

2. Tony Bennett

Americký zpěvák a malíř prožil klinickou smrt při sebevraždě v roce 1970. Tony Bennett se rozhodl předávkovat prášky kvůli svému osobnímu životu a finančním problémům. Bennett popisuje, že byl pohlcen na krátký okamžik teplou bílou září. Ale rychle se dostal zpátky do reality. Od toho okamžiku se rozhodl udělat velké změny ve svém životě. Začal opět studovat a zaměřil svou hudbu na mladší ročníky.

3. Jane Seymour

Krásná bond girl Jane Seymour dostala chřipku a měla velkou alergickou reakci na penicilin. Jane popsala, jak se vzdalovala od svého těla asi 30 sekund a její duch se vznášel v rohu nad nemocniční postelí. Sledovala, jak se lékaři pokoušeli oživit její tělo, a všechno, na co prý mohla myslet, byly její děti. Prosila boha, aby ji zachránil.

4. Ozzy Osbourne

Rocker prožil smrt při nehodě na kole. Upadl do kómatu a v bezvědomí byl osm dní. Během něho se ocitl ve tmě obklopené bílým světlem. Viděl jasné světlo, ale byl zklamaný, že neviděl žádné nadpřirozené bytosti. Ihned po svém probuzení z kómatu změnil svůj život. Osbourne přestal tolik pít a vést bohapustý život.

5. Donald Sutherland

Když herec známý ze seriálu MASH onemocněl meningitidou v roce 1979, myslel si, že je konec. Řekl, že si pamatuje, jak všechno utrpení a bolest náhle zmizely, když opustil své tělo. Jako mnozí další prý letěl tunelem světla, které bylo ale modré. Lékaři mu později řekli, že byl asi minutu mrtvý.

6. Sharon Stone

Sharon Stone říká, že se setkala s bílým světlem, když měla krvácení do mozku. Objevila se prý daleko od všeho, kde se setkala s přáteli. Když se uzdravila, její život už nebyl takový jako dřív. „Už se nebojím zemřít a chci, aby ostatní věděli, že je to báječná věc a že smrt je dar,“ vyjádřila se Sharon pro jeden časopis.

Související články

Další články