I nejlepší fotbalista světa (Messi je až druhý, sráží ho kamarádství s Markem Vítem) Cristiano Ronaldo nám stárne.

Jak se to pozná? Zatímco dříve si dámičky vybíraly na sex jeho, nyní už bere iniciativu do svých rukou a vybírá si kočičky sám.

Mění se věkové složení žen, které si pustí k tělu. Zatímco dříve to byly milfky, které si vychutnaly portugalského zajíčka, dnes je to Ronaldo, který si vychutnává mladé křepelky.

Indická herečka Bipasha Basu sbalila Ronalda už v roce 2007. Fotografové je nafotili při žhavém polibku a Basu mlžila o vztahu. Čekala, že Ronaldo ji světu představí jako svou holku. Vdavek se ale ambiciózní Indka nedočkala.

Nereida Gallardo randila s Ronaldem osm měsíců od srpna 2008. Potkali se v nočním klubu na Mallorce. Dívka se špatnou pletí a sklony k akné pak zuřila, že ji Portugalec podvedl s Paris Hilton a že je to děvkař, který holky bere jako kusy masa. Také tvrdila, že je to sobec a má malý penis. To ale jen další holky provokuje k tomu, že se chtějí přesvědčit na vlastní oči.

Po Nereidě přišla velká chvíle dívky jménem Letizia Filippi. Kráska měla za sebou vztah s italským lyžařem Albertem Tombou a myslela si, že Ronalda uloví napořád. Potkali se na večeři, kam přišel původně s Nereidou. Vyměnili si čísla a čekali, kdy na to hupsnou.

O ruské modelce Irině Shayk toho bylo napsáno mrtě. Tvořili spolu krásný pár a zdálo se, že Ronaldo se konečně usadil. Irina se ale nesnášela s Ronaldovou matkou. Portugalec jí navíc zahýbal na každém kroku. Následovat mohlo jediné – rozchod a kydání špíny v médiích.

Tak nějak bokem si Ronaldo střihl sexík s italskou hééérečkou Nicole Minetti. Tahle vyžilá kozatá Italka začínala kariéru na bunga bunga večírcích italského premiéra Silvia Berlusconiho.

Ronaldovu postel momentálně zahřívá italská modelka Alessia Tedeschi. I když jeden nikdy neví. Článek jsme psali asi 30 minut, takže je možné, že už je to jinak a Ronaldo právě testuje nové maso.

P.S.: Pokud jsme podle vás na některé Ronaldovy krásky zapomněli, tak se omlouváme. Měl jich 80 000. Všechny se na eXtra.cz prostě nevejdou.