Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

6 rad, jak si zlepšit den, i když venku leje jako z konve

+ Další fotografie
Venku je počasí, že by ani psa nevyhnal, a vy máte blbou náladu? Někdy jsou prostě dny, kdy i ta nejpozitivněji nabitá osoba má blbou náladu, to se prostě stává. To je krása života. Pokud byste nejraději zůstali celý den pod peřinou a pochmurné počasí vám nepřidává na náladě, nezoufejte! Máme pro vás snadné řešení, jak se nevrlosti zbavit!

Podle psychologů může špatná nálada přijít i jen tak. V dnešní době to není vůbec nic neobvyklého, protože moderní život je plný stresu. Pokud je však zamračeno a venku navíc prší, odráží se to na náladě většiny lidí. Jak s tím bojovat a nenechat si zkazit svůj den ani tím, jaké je zrovna počasí?

  1. Pusťte si hudbu. Poslouchání dokáže opravdu zlepšit hodně náladu. Prožívejte hudbu každou svou buňkou v těle a uvolněte se. Dobrá nálada se dostaví za pár minut.
  1. Ukliďte si doma. Na to, aby se člověk cítil v pohodě, musí mít uklizenou nejen svoji mysl, ale i svůj příbytek. To je vědecky dokázané. Vyšůrujte všechny poličky, vyperte si špinavé oblečení a ustelte postel. Bude se vám skvěle dýchat.
  1. Uvařte si něco dobrého. Pokud raději pečete, vyzkoušejte konečně nový recept od babičky. Uvidíte, že si nejen pochutnáte, ale jakmile přijde vaše drahá polovička z práce, bude mít také radost díky bábovce na stole.
  1. Usmějte se. Ano, někdo to má jako velké klišé, ale úsměv a dobrá nálada opravdu léčí. Uvidíte, že se budete cítit ihned lépe.
  1. Řekněte vašim blízkým, že je máte rádi. Předávejte lásku. Nic nenavodí takovou atmosféru jako fakt, když projevíte své city. Pokud nemáte zrovna po ruce ani rodiče a kamarády, pohlaďte alespoň svého psa či kočičku. Láska a objetí dělají hodně. Jakmile se totiž někoho dotknete, vyplavujete hormon oxytocin, který přispívá k dobré náladě.
  1. Pro shopaholiky tu máme také super tip. Nebojte se, nebudete muset ani vylézt z postele a běhat kvůli novému hadříku hodiny v obchoďáku. Vezměte si počítač a něco ulovte na internetových obchodech. To vám zaručeně zvedne náladu!

Mohlo by vás zajímat

Další články