Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

6 předsevzetí do nového roku, které si dáváme každý rok: Očekávání versus realita

Letos na sobě zamakám!
Zdroj: facebook
Každý rok to děláme, každý rok si dáváme předsevzetí, a to především dodržet ta předsevzetí! Bilancujeme, hodnotíme, slibujeme, že se polepšíme. Ruku na srdce, komu z nás to ale opravdu vyjde a ta svá předsevzetí dodrží? Vy ne? Vy taky ne? Pak je tenhle článek právě pro vás!

Hubnutí

Očekávání: „Letos to vysekám, letos budu mít svaly, že budou v létě všichni koukat! Začnu hned v lednu a budu na tom makat jako zvíře!“ Realita: Na konci ledna si uvědomíte, že jste do té posilovny ještě nedošli a že možná začnete cvičit doma. Na konci května se rozloučíte s myšlenkou na six pack.

Chození včas

Očekávání: „Nebudu už posouvat budík, budu si včas připravovat podklady, budu chodit včas do kanceláře i na schůzky.“ Realita: Vstát hned s prvním zazvoněním budíku se vám nepovede ani jednou a jediné místo, kam budete chodit včas a mnohdy i s předstihem je hospoda.

Pozitivní myšlení

Očekávání: „Od teď mě už nic nerozhází, budu pozitivní a nebudu si dělat vrásky kvůli zbytečnostem.“ Realita: V první dopravní zácpě vám rupnou nervy a po návštěvě nákupního centra se zase budete modlit, aby lidstvo vyhynulo.

Šetření peněz

Očekávání: Letos chci jet na super dovolenou, taky si chci dát něco stranou a budu se opravdu krotit. Realita: Hned v lednu vykoupíte e-shop svojí oblíbené značky, protože těm slevám se nedá odolat, a po tom, co to uděláte několikrát po sobě, vám dojde, že letos se do Indonésie zase nepodíváte.

Zdravý životní styl

Očekávání: Budu jíst zdravě, už žádné večírky nebo fast foody! A přestanu kouřit! Realita: Nebudeme vám mazat med kolem pusy. Tuhle myšlenku zavrhnete hned po prvním mejdanu, který bude následovat po tom, co vystřízlivíte z toho novoročního. Probudíte se vedle zbytků z fast foodu, které jste dotáhli domů v rámci opilecké půlnoční svačinky, a dojde vám, že ze zdravého životního stylu bude letos akorát tak bolehlav.

Lepší sexuální život

Očekávání: Budu mít pravidelný sex! Realita: Jediné, co vás bude po náročném pracovním dnu rajcovat, je představa další epizody vašeho oblíbeného seriálu doma na gauči.

Úklid

Očekávání: Tak teď mám pěkně uklizeno, teď už to jen udržovat, to bude hračka! Jasně, to už jste někde slyšeli. Realita: O pár dnů později, kdy opět nemáte ani jeden čistý hrnek na kávu, dochází vám spodní prádlo a vy si uvědomujete, že je teprve středa a minimálně do neděle nemáte nejmenší šanci uklidit, začnete vážně uvažovat nad tím, že si pořídíte paní na úklid.

Související články

Další články