Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

6 pravidel randění pro chlapy od uživatelek seznamky eDarling

První rande se blíží a vy nemůžete vydržet, až ji po těch všech zprávách uvidíte? Skončí to katastrofou, nebo si ji získáte?

Zeptali jsme se uživatelek seznamky eDarling , co by rády viděly na první schůzce a co by je naopak totálně odradilo!

1. První rande se prostě bere vážně

Nechat ji někde deset minut čekat znamená desetkrát menší šanci na úspěch. Pokud ji necháte čekat venku v zimě nebo v dešti, můžete to rovnou zabalit! Je potřeba ukázat, že vám na rande záleží.

2. Kafe nebo procházka = dobrá volba

Hospody, kde od cigaretového dýmu není vidět na dva metry a není slyšet vlastního slova, jsou tabu. Vyhněte se také hřbitovům, rušným ulicím nebo místu, kde bydlí vaše bývalá. Klasická kavárna pořád funguje skvěle.

3. Povězte jí o svých vášních a zájmech

Rybaříte, vaříte jako Jamie Oliver nebo jste hvězda místního šachového týmu? Pochlubte se tím! Nedělejte ze sebe ale Supermana, bystré ženy takovou hru prohlédnou velmi rychle.

4. Nikdy ji nenechte platit za vaše drinky

50 % žen očekává, že platí muž, a druhá půlka chce platit za sebe. Vždy ji proto nechte rozhodnout, zda chce zaplatit svou útratu. Její souhlas s vaším placením může navíc znamenat i nepřímé ano další schůzce!

5. Nečekejte, že vám dá přímo košem

Nadpoloviční většina žen vám do očí nikdy neřekne, že nemá zájem. Spolehněte se proto raději na svou intuici. Pokud vše bylo fajn, pošlete po rande SMSku a otestujte, jak si stojíte.

6. Se zprávou nebo pusou máte vyhráno

Jak poznat, že všechno klaplo? 45 % žen vám dá v případě úspěchu pusu na tvář a 56 % pošle zprávu. Pokud se stane jedno z toho, máte velmi pravděpodobně vyhráno.

Hledáte vážný vztah, ale partner nikde? Vyzkoušejte seznámení přes eDarling zde . Registrace je zdarma a k tomu velký test osobnosti.

Související články

Další články