Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

6 pravdivých postřehů z pohřbu Ivety Bartošové, které vám jiná média nepřiznají!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Pohřeb Ivety Bartošové byl všemi novináři a médii nervózně očekáván a ostře sledován. Konkurence u strašnického krematoria hlídkovala už od pátku, co by kdyby, a včera se konečně všichni dočkali. Jak poslední rozloučení s Ivetou probíhalo, si můžete přečíst z našeho online reportu. Ovšem ne všechno bylo tak, jak se zdálo. Když to všechno zhodnotíme, nic extrémně zajímavého se na pohřbu Ivety neudálo. Ovšem my vám teď vyzradíme šest zajímavých postřehů, které se určitě jinde nedozvíte!

1. Pohřeb Ivety byla hlavně akce novinářů

Jak už jste se mohli dozvědět z našeho úžasného online reportu, poměr mezi fanoušky Ivety a novináři byl ve finále tak kolem 1:5. To ovšem znamenalo pro všechna média katastrofu, koho by taky pořád bavilo natáčet a fotit své kolegy z oboru. Stejně v duchu všichni doufali, že se tu sejde Macura s Rychtářem a předvedou nějakou bitku, která se nestala. Tím chceme taky zdůraznit, že rozloučit se s Ivetou nepřišla ani jediná celebrita, pokud nepočítáte Bendiga, který se tam přišel jen zviditelnit.

2. Jan Bendig využil příležitosti ke zviditelnění

Homosexuál Jan Bendig pojal pohřeb Bartošové vlastně jenom jako svou PR akci. Přijel, poskytl asi dvouminutový rozhovor, nechal se vyfotit se svým přítelem Rejmonem a zase si to odjel. To je vše.

3. Fotografové se pěkně ztrapnili

Práce paparazzi je vlastně dost blbá práce. Pořád musíte někde lítat a reagovat na každé šustnutí, ze kterého obyčejně nic kloudného nevzejde. Stejně tak na pohřbu. Představte si, že několik hodin stojíte u kremační budovy, pobíháte nervózně sem a tam a stejně nic nenafotíte. Akorát budete pro smích ostatním návštěvníků, kteří tam aspoň měli nějakou zábavu, když už nic. Nehledě na jejich často hulvátské chování.

4. Na akci přišli hlavně důchodci, pro které byl pohřeb synonymem čekárny u lékaře

Kromě médií tam malou skupinku tvořili fanoušci Ivety. Ti se skládali převážně z lidí důchodového věku, kteří mezi sebou horlivě diskutovali, jestli Iveta sama skočila pod ten vlak, nebo ji Rychtář strčil. Drtivě převládala druhá možnost. Tím se zároveň dostáváme k jedinému zajímavého konfliktu, který tam nastal.

5. Hádka s převlečeným transvestitem – vrchol celé události

První a poslední zajímavá věc, co se na posledním rozloučení s Ivetou stala, byla hádka poklidných důchodců s transvestitem, který si vysloužil ortel smrti, když se začal zastávat Josefa Rychtáře. Proti němu se hned spikla většina lidí a lítaly tam věty jako: „Nevíte, co je to mít deprese!“, „Několikrát jsem se pokusila o sebevraždu!“ a „Jsem při Rychtářovi!“ Celá hádka má ale zajímavou dohru, nakonec to vypadalo, že se hlavní aktér s diskutéry spřátelil a se starší paní si vyměnili telefonní čísla. Krátké video máte na Facebooku eXtra.cz.

6. Lidé pomlouvali, co jim pusa stačila

Ve chvíli, kdy bylo jasné, že Josef Rychtář (56) opustil krematorium zadním vchodem a nic zajímavého se nestane, lidé se začali zabavovat sami. A to tak, že se pustili do vzpomínání na Ivetu. Byli tam i někteří, co znali Ivetu ještě před tím, než byla slavná, ti měli u posluchačů největší úspěch. Celý prostor před krematoriem se tak přeměnil na jednu obrovskou drbárnu, kde většina vět začínala asi takto: O mrtvých jenom dobře, ale…

Související články

Další články