1. Hodní kluci nevypadají silní a fyzicky zdatní. Holky si raději vybírají svalovce, rváče a na první pohled fyzicky zdatné kluky. Přece jen, každá chce mít po boku svého nabušeného prince, který ji ochrání před světem.

2. Hodní kluci nedávají dívkám důvod k žárlení. Holky mají pocit, že hodný kluk ji nikdy nepodvede, a tam, kam ho postavíte, tam ho i naleznete. Vytváří to pak dojem 100% jistoty a dívka či žena vůbec nežárlí. To je ale špatně, jelikož si pak neváží toho, co doma má.

3. Hodní kluci si neváží sami sebe. Nebojují za svůj názor, souhlasí s protějškem a nechtějí se hádat. To dává holkám pocit moci a vidí pak partnera jako slabocha.

4. Hodní kluci nedávají ženě pocit výjimečnosti. Žena se musí cítit výjimečná a žádaná. Jakmile má pocit, že s ní je jen proto, že na něj jednoduše „zbyla“, bude frustrovaná a nespokojená.

5. Hodné kluky lze lehce předvídat. Lehce předvídatelný a stereotypní muž je nuda! Ženy potřebují vzrušení, vášeň a chtějí o srdce svého vyvoleného také bojovat, i když to tak nevypadá.

6. Zlí kluci jsou lepší v posteli. Ženy si to myslí už jen proto, že přece jen drsný darebák má jednoznačně více zkušeností než hodný ňouma. Holky pak láká ta zkušenost a divočina, které mohou (ale také nemusí) zažít či vyzkoušet.