Ať už cestujete k babičce na venkov, do svého rodného města, za kamarádem z vojny nebo jen tak, o prázdninách vám cestu z(ne)příjemní těchto 6 typů spolucestujících.

1. Burani

Tuhle skupinku poznáte obvykle podle toho, že jakmile se vlak rozjede, rozbalí svačinky a začnou rozebírat celospolečenská témata typu jak dopadl poslední díl Farmář hledá ženu.

2. Impotenti

Většinou cestují ve skupině tří a více jedinců mužského pohlaví. Předstírají opilost, hurónskou zábavu a neustále vykřikují, koho kde ohnuli, případně ještě ohnou. Jejich outfit obvykle odpovídá tomu, že jim po třicítce stále ještě nakupuje máti.

3. Utečenci

Lidé, kteří se potřebují přemístit z bodu A do bodu B obtěžkáni zavazadly všeho druhu. Definují je karimatky, spacáky, ale i nábytek, slepice nebo dítě na zádech.

4. Trampové

Na rozdíl od utečenců jsou na své bivaky hrdí. Většinou disponují funkčním oblečením případně maskáčem tón v tónu a je jim kolem 60+.

5. Omylové

Tihle lidé se ve vlaku ocitli pouhým nedorozuměním. Po roce si chtěli odpočinout od auta a dalších dopravních prostředků, aby došli k závěru, že rok je vlastně docela rozumná doba.

6. Důchodci

Starší ročníky nedají na kolejní dopravu dopustit, zvlášť když dostanou na starost svá milovaná vnoučata. Jejich uřvané praratolesti jsou ale dalším důvodem, proč Omylové, Utečenci a Impotenti do vlaku zase minimálně rok nesednou.