Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

6 nejžhavějších rebelek se svléklo do podvazků: Pamatujete si na jejich skandály?

6 nejžhavějších rebelek se svléklo do podvazků: Pamatujete si na jejich skandály?
Zdroj: Archiv Bella Thorne / Archiv Miley Cyrus / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Podvazky
Naprosto šokovaly a pobouřily svět. Právě jejich extravagantní chování jim ale dopomohlo k získání slávy. Připomeňte si jejich největší skandály. V galerii najdete přehlídku těch nejvíc sexy rebelek této generace v podvazcích.

Miley Cyrus

Popová princezna nového věku Miley Cyrus (28) proslula svými skandály, když celý svět sledoval, jak se z dětské Disney hvězdičky známé díky seriálu Hannah Montana stává nezkrotná rebelka. Miley se proslavila svými kontroverzními názory, šokujícími změnami image, kouřením marihuany i vyzývavými pohyby na jevišti.

Bella Thorne

Další z dětských hvězd, tentokrát Bella Thorne (23), která účinkovala v dětském sitcomu Na parket, se proslavila hlavně svými extrémně erotickými fotkami, které sdílí na sociálních sítích. Fotky, které neúspěšná zpěvačka publikuje, bývají často na hraně a její účet vypadá spíš jako profil nějaké pornohvězdy.

Paris Hilton

Dědička a reality hvězda Paris Hilton (40) proslula svou personou "blbé blondýny". Sama Paris přiznala, že se jedná pouze o image a její obchodní značku. Paris v minulosti ve velkém holdovala drogám a alkoholu. Teď se ale večírková královna rozhodla usadit, zasnoubila se a snaží se o miminko.

Rihanna

Zpěvačka Rihanna (33) se pro spoustu žen stala vzorem. Hýří totiž velkým sebevědomím a z haterů si nic nedělá. Už si vyslechla spousty urážek na svoji hudbu anebo třeba plnou postavu. Rihanna šokuje především tím, že nepřestává překvapovat. Z hudební rebelky, která zpívala o sado-maso sexu, se stala byznysmenka, jež prodává kosmetiku.

Nicki Minaj

Rapperka Nicki Minaj (38) se proslavila díky bláznivým kostýmům, barevným parukám a také svým personám, které si pro vystupování stvořila. Nicki si vymyslela alter ega, která za ni vystupovala a měla i vlastní texty. Každá z osobností pak měla vlastní styl, paruku a příběh.

Cardi B

Kontroverzní rapperka Cardi B (28) se vyšplhala k bohatství ze samého dna. Sama Cardi přiznala, že její jedinou motivací byly peníze. Rapperka se v minulosti živila jako striptérka a svou minulostí se netají. Naopak, díky naprosté upřímností získává sympatie fanoušků a rozhodně u ní platí, že co na srdci, to na jazyku.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy