Tetování je známkou swagu nebo tak něco. Kdo prostě nemá tetování, jako by nebyl. Tyhle celebrity chtěly být strašně IN, jejich počínání v tetovacím salónu ale nedopadlo dobře.

1. Justin Bieber

Těžko říct, zda se u Justina jedná o obtisky ze žvýkaček, nebo o opravdové tetování, každopádně toho má frajer na svůj věk na kůži hodně. Některými tetováními nás chce dojmout – jako třeba okem své matky. No a zbytek jsou kraviny, které mu poradil škodolibý tatér. Bieberova levá ruka připomíná omalovánky pro nejmenší. Jenom sehnat fixky…

2. Pink

Rebelka má na pravém předloktí čudlík první pomoci. Pro případ, že by se něco dělo. Pink ho prostě v ten moment zmáčkne, a… A nic. Hm, dobré, co tam máme dál…

3. Johnny Depp

Na důkaz nekonečné lásky a faktu, že je nikdo nerozdělí, si Johnny nechal vytetovat na rameno „Winona navždy“. Winona Ryder ale během pár týdnů dala Johnnymu kopačky. To naštve.

4. Lil Wayne

Raper Lil si nechal na čelo vytetovat nápis „Baked“ neboli upečený. Proč? Prý to měla být původně reklama na značku vyrábějící skateboardy. Což ale není žádná omluva pro to, že Lil vypadá jako idiot.

5. Kesha

„Suck it“ si dala zpěvačka Kesha vyrýt do spodního rtu. Strašně drsná holčička je to!

6. Hayden Panettiere

„Vivere senza rimipianti“ neboli žít bez výčitek si nechala na trup vytetovat herečka Panettiere. Teď si to ale přece jen trochu vyčítá, neboť jí tam přibývá jedno „i“. Rimpianti, Hayden!