Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

6 nejroztomilejších koloušků českého šoubyznysu. Který z nich má největší charisma?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
V našem malém českém rybníčku zvaném šoubyznys se nám to ale začíná pořádně plnit dívčími idoly. Nejeden herec láme fanynkám zamilovaná srdíčka. A my vám přinášíme 6 kluků, kteří se momentálně nejvíc dostávají do holčičích představ. Který z nich se vám líbí nejvíc?

To, že máme spousty charismatických herců či zpěváků, víme už dávno. Jenže ani mladší generace se nenechá zahanbit. Je tu dost kluků, kteří by stáli za hřích, takoví koloušci na pomazlení Nejedna holka má jejich plakát vylepený v pokojíčku na zdi a sní o tom, jaké by to bylo, kdyby ji alespoň políbil.

O koho že to vlastně jde? Redakce eXtra.cz vám přináší těch 6 nejvíc sladkých hošánků z toho našeho šoubyzu.

1. Zdeněk Piškula (19)

Bývalý přítel youtuberky Teri Blitzen se proslavil především pohádkou Tři bratři, kde si získal poměrně širokou sortu fanynek. Tak ještě aby ne. Je to hezounek s rozkošnou tvářičkou a pohledem neviňátka. Na to určitě taky sbalil dceru Jitky Asterové Aničku Linhartovou.

2. Vincent Navrátil (20)

Mladší brácha Agáty Prachařové Vincent Navrátil nejdřív hrát nechtěl, ale pak se nechal zlákat pozlátkem světa své mámy Veroniky Žilkové a začal v seriálu Cesty domů. Hned se to mladému herci zalíbilo, hlavně to, jak kolem něj skotačily holky. Jenže ty mají smůlu, podle posledních informací je zadaný a hlavně teď nějakou dobu pobývá v Londýně, kde se věnuje studiu.

3. Adam Mišík (20)

Syn slavného táty začal jako zpěvák, ale nevyhýbá se ani hraní, už v pár filmech si zahrál. Pobláznil hlavu nejedné puberťačce. Nikoliv nadarmo se mu říká český Justin Bieber, do jeho stylu se Adam i stylizuje. Ale opět vás, holky, musíme zklamat. Další z koloušků, co je šťastně zadaný. Nabrnkl si modelínu, kvůli které by seknul i s kariérou, tak to asi nebude jen malý flirt.

4. David Gránský (25)

Bývalý finalista X Factoru dostal puberťačky do kolen svým vzhledem roztomilého medvídka stejně jako jeho kolega Zdeněk Piškula. Sice nevyhrál, ale v šoubyznysu zůstal a dodnes vystupuje v různých muzikálech, kde sklízí úspěch. A dokonce, holky, pozor, teď nemá žádnou holku, takže máte šanci.

5. Vojta Dyk (32)

Sice už není mladší jako ostatní zmiňovaní, ale stále vypadá jako mladíček, i když je to táta od rodiny. Nadaný herec a zpěvák si je moc dobře vědom nejen svých kvalit na pódiu, ale i toho, že se narodil jako krasavec. Na koncertech vždy dívky omdlévaly jen z Vojty. Jenže ten už je těžce zaháčkovaný, Táňa Vilhelmová si ho hlídá jako oko v hlavě.

6. Vojta Kotek (30)

Kdo by si nepamatoval Snowboarďáky, kde byl herec až nebezpečně roztomilý, že by ho jeden zulíbal. Sice z toho modrookého nesmělého kluka už je muž, který se vrhl na režii, ale stále má u žen velký úspěch. Jenže podle svých slov je velký workoholik.

Tak jsme vám předvedli šestici hezounků, kteří bortí šoubyznys. Jestli o nich uslyšíme i příští rok, to teprve uvidíme, ale je jasné, že teď mají o holčičí zájem a jejich otevřené klíny postaráno i do budoucna. Který by u vás vyhrál na plné čáře?

Související články

Další články