Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

6 nejdivnějších způsobů, jakými kdy zemřel člověk! Neuvěříte, co se vám také může stát!

Smrt číhá kdekoliv.
Zdroj: archiv
Umřít doma v posteli ve 100 letech? Možná sen mnoha z nás, ale zároveň také pěkná nuda! Když už to musí jednou přijít, tak proč neodejít tak, že na vás budou vzpomínat lidé po celém světě? Těmto šesti "šťastlivcům" se to povedlo a rozhodně stojí za vaši pozornost.

Léčba tampony

Marka Gleesona (†26) trápilo chronické chrápání natolik, že se ho v roce 1996 rozhodl vyléčit nacpáním tamponů do nosních dírek. Jenže krátce po usnutí přestal muž dýchat a nakonec se ve spánku úplně udusil.

Mrtvý had

Čínský kuchař Peng Fan uřízl hlavu smrtelně jedovaté kobře, aby mohl z hada připravit lahodnou polévku. Jenže zhruba za dvacet minut se uříznuté hlavě podařilo dostat kuchaři na ruku a kousnout ho. Muž okamžitě zemřel a veřejností byl případ označen za nejpodivnější smrt roku 2013.

Domino

V roce 1983 vypadl z třináctého patra budovy v Buenos Aires pes. Dopadl na procházející důchodkyni a okamžitě ji zabil. To ale nestačilo a v šoku ustrnuté přihlížející přejel autobus. Vše zakončil muž, který viděl obě tragédie a zemřel na zástavu srdce.

Pohřebák

Francouzský majitel pohřebního ústavu Marc Bourjade zemřel, když se na něj zřítila hromada rakví v jeho dílně. A jelikož prý neměl příliš peněz, pohřbili ho právě v jedné z nich.

Strasti filozofů

V roce 207 před Kristem zemřel filozof Chrýsippos. Nebylo to ale stářím, nýbrž kvůli tomu, že opil svého osla a uchechtal se k smrti při pohledu na to, jak se snaží ze stromu ukousnout datle.

Krokodýl zabiják

V roce 2010 se v Demokratické republice Kongo zřítilo letadlo poté, co se z jednoho ze zavazadel dostal na svobodu pašovaný krokodýl. V letadle vypukla panika a všichni cestující se nahrnuli na opačnou stranu, než kde vyděšený krokodýl stál. Pilot následkem změny těžiště nezvládl řízení a letoun spadl k zemi.

Přežil jediný cestující. A krokodýl.

Související články

Další články