Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

6 nedostatků, kterých si na nás muži kupodivu všimnou! Vychytejte je a budete za hvězdu!

Zdroj:
Ženy neustále řeší váhu, vzhled a to vše jen kvůli mužům. Většina z nich si stejně našich nedostatků vůbec nevšimne, a tak není nutné zaobírat se svou dokonalostí neustále. Přesto existují věci, které muži hodnotí a na které bychom si měly dát pozor.

Co je tedy potřeba řešit a co ne? Pokud si myslíte, že muže zajímá vaše váha nebo barva nehtů, jste na omylu. Tohle je 6 věcí, kterých si muži hned všimnou!

1. Mastné vlasy

Pokud už něco řešíte, tak se snažte nechodit na rande s hlavou připravenou na smažení. Lesk oleje neschováte, a tak si váš milý udělá okamžitě obrázek o vašich hygienických návycích. Pokud tedy nechcete vypadat, jakože jste právě přišla z hlaváku, umyjte si před svou schůzkou hlavu. S čistými vlasy uděláte mnohem větší parádu než se značkovou kabelkou.

2. Vysušená pleť

Pokud máte na pleti oschliny, které se snažíte místo krémem zamaskovat make-upem, budete vypadat, jako byste trpěla lupénkou. Vždy když není vaše pleť v pořádku, tedy není hydratovaná a má na sobě nedokonalosti, pokuste se make-upu vyhnout obloukem. Naděláte s ním většinou víc neplechy než užitku.

3. Oškrábaný lak na nehtech

Na to jsou muži opravdu hákliví. Pokud máte nalakované nehty, které by už chtěly odlakovat, neodkládejte to a proveďte to hned. Hladit po ruce dívku se šílenou manikúrou je pro muže opravdu odpudivé. To jděte radši na rande s nenalakovanými nehty, toho si muž určitě nevšimne.

4. Příliš parfému

Je sice hezké, že chcete svému milému vonět, nemusíte na sebe ovšem nalít litr silného parfému. Měla byste působit svěže a čistě, a ne, že jste upadla do vany plné vůně. Navíc pokud se netrefíte partnerovi do vkusu, protrpí chudák celý večer.

5. Nepřirozenost

Hlavním znakem úspěchu a především krásy je přirozenost. Proto se, dámy, nepřetvařujte a nesnažte se strojit do oblečení, ve kterém se necítíte dobře, nebo si nekupujte boty na podpatku jen proto, že to má partner rád. Pokud z vás ucítí, že nejste přirozená, začnete se v jeho očích rapidně zhoršovat.

6. Rty, dech a zuby

Celá tato oblast kolem pusy by měla být udržovaná a vyvoněná. Jak vám má dát partner pusu, když máte rozkousané rty, zuby zažloutlé a páchnete obědem? To vás pak už opravdu žádný stylista nespasí.

Související články

Další články