Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

6 nastávajících maminek: Vtipná Šeredová, smyslná Arichteva a roztomilá Bagárová

6 nastávajících maminek: Vtipná Šeredová, smyslná Arichteva a roztomilá Bagárová
Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
velká galerie
Během koronavirové krize se s těhotnými slavnými ženami doslova roztrhl pytel. Babyboom pokračuje a za pár měsíců se lidé mohou těšit na záplavu roztomilých fotek miminek. Do rozrůstání rodiny se konečně pustila herečka Veronika Arichteva (33), Markéta Konvičková (25) nebo Monika Bagárová (25). Velkým překvapením byla sympatická Vendula Pizingerová, která otěhotněla ve 48 letech, což se na sociálních sítích nesetkalo s kladnými reakcemi. Podívejme se na další krásné slavné maminky.

Největším překvapením pro širokou veřejnost bylo oznámení těhotenství z úst Venduly Pizingerové (48), o které si většina lidí myslela, že plození dětí má dávno za sebou. „Jedině děti vědí, co hledají a tak si najdou své rodiče. Tohle dítě si našlo nás a my budeme čtyři,“ radovala se Vendula na sociálních sítích.

Vendula si své soukromí bedlivě chrání a možná právě proto se s lidmi na sociálních sítích ještě nepodělila o vyloženě těhotenský snímek. Vendula si s manželem Josefem dítě dlouhou dobu přáli a nyní prožívají jedno z nejkrásnějších období v životě.

Zato Monika Bagárová (25) už je v devátém měsíci těhotenství a porod se nezadržitelně blíží. S partnerem Makhmudem Muradovem se na přírůstek do rodiny hrozně těší a veškerou výbavičku už mají připravenou.

V devátém měsíc je také modelka Alena Šeredová Alena už má dva syny s italským brankářem Gigim Buffonem, své třetí dítě porodí ve svých 42 letech italskému miliardáři Alessandru Nassimu

Pozadu nezůstala ani Markéta Konvičková, která je momentálně ve čtvrtém měsíci těhotenství a dle Instagramu bříško buď nechce ukázat nebo to na ní jednoduše není vidět. Modelka Renata Langmannová je další z budoucích maminek, pohlaví miminka si nechává pro sebe.

Hned po Vendule bylo velkým překvapením těhotenství oblíbené herečky Veroniky Arichtevy ,,No. Bude prdel!,“ napsala k roztomilé fotce, kde drží dětské bodýčko. Do galerie se můžete podívat na nádherné snímky slavných českých maminek.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy