1. military styl

Military styl je zase zpátky a tentokrát se inspiroval uniformami armádních letců a námořníků. Jestli tenhle styl také milujete, sáhněte po kabátech a sáčkách s dvouřadým zapínáním.

2. samet

Samet už dávno nepatří do vintage stylu, svoje místo si našel i v nejmodernějších kolekcích. Je pohodlný, komfortní a příjemný na dotek. Noste ho vždy jako jediný kousek a kombinujte s hladkými povrchy.

3. XXL oblečení

Tohle není žádná žhavá novinka, nosit XXL oblečení se drží už několik sezón. Tuhle se budou nosit XXL kabáty a kalhoty, u žen i topy a šaty. Jestli pravidlo, jak kombinovat ještě neznáte – k XXL topu patří přiléhavé kalhoty, k XXL kalhotám zase přiléhavé topy. Velký mějte vždy jen jeden kousek, ať nevypadáte mohutně.

4. bordó

Barvou letošního roku je bordó, konkrétně odstín s názvem Marsala. Výhodou téhle barvy je, že sluší každé pleti, takže ať jste bledule, nebo tmavší typ, tahle barva je letos vaše. Ačkoli se objevuje v mnoha kolekcích, bordó není novou černou a na rozdíl od ní není in zahalit se do ní komplet. Stačí kombinovat dva kousky, výborně ladí s námořnickou modrou nebo velbloudí béžovou.

5. zahalení do černé

Milujete černou a nejraději byste v ní chodili od jara do zimy, ale bohužel v létě černá vypadá trochu blbě? Třikrát hurá! Nadcházející sezónu se do černé můžete obalit komplet celí. Topy, kalhoty, boty, čepice, všechno můžete nosit v černé. Jen dejte pozor, abyste nevypadali jako z Matrixu, je důležité kombinovat alespoň materiály.

6. sedmdesátky se vrací

Už jsme mysleli, že džíny do zvonu se už nikdy neobjeví, opak je pravdou. Jenom bacha na to, in jsou jen ty s vysokým pasem! Co k nim? Rolák, který je letos taky trendy, retro košili a vysoké boty.