Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

6. měsíc, ale bříško nikde: Míša Nosková o dramatickém hubnutí v těhotenství a pobytu v nemocnici

Michaela Nosková: V těhotenství dramaticky zhubla a skončila v nemocnici
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Těhotenství

Michaela Nosková (38) je sice už v šestém měsíci, řekl by to do ní ale málokdo. Zpěvačka prolomila mlčení o tom, proč je její těhotenské bříško skoro neznatelné, a pro eXtra.cz promluvila i o dramatickém hubnutí v těhotenství, kterému musela čelit. Zpěvačka ztratila dokonce celých 7 kilo a skočila v nemocnici!

6. měsíc a bříško žádné

Muzikálová zpěvačka Míša Nosková (38) je v šestém měsíci těhotenství, hádal by jí to ale jen málokdo. Bývalá účastnice a finalistka pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar má totiž fyziologicky níže položené bříško, díky čemuž vypadá, jako by snad žádné mimčo ani nečekala. Navíc se před těhotenstvím intenzivně věnovala cvičení. Zpěvačka, která v minulosti bojovala s anorexií, v posledních letech výrazně zhubla. Přestože nedávno skončila v nemocnici s covidem, dítě je, stejně jako maminka, v pořádku.

"Teď už zvládám těhotenství dobře, ale během čtyř měsíců jsem zhubla kolem sedmi kilo, protože mi bylo hrozně špatně, a do toho jsem navíc ještě chytila těžký covid. Ležela jsem s ním ve vinohradské nemocnici a hodně jsem zhubla, ale teď už se cítím skvěle," prozradila eXtra.cz Míša. Ta se na miminko se snoubencem Jindřichem Čandou už moc těší. Prozradila také, jak zjistila, že je "v tom".

Snoubenec na ní těhotenství poznal hned

"Miminko jsme plánovali, takže jsem se o těhotenství dozvěděla podle času a termínu," zavtipkovala Míša, která má už desetiletou dceru Elišku. "Partnerovi jsem to plánovala oznámit při večeři, aby to bylo hezké a romantické, ale nakonec jsem mu to oznámila během jeho práce. Tak nějak to na mně poznal z toho, jak jsem se tvářila. Byla jsem jako sluníčko, takže to poznal prakticky hned," dodala ještě. Jindřich stihl radostnou novinu oznámit ještě svému tatínkovi, který v červnu podlehl těžké nemoci.

Míša se ani v šestém měsíci nevzdává divadelních prken, aktuálně září v muzikálu Děti ráje, na jehož premiéře jsme zpěvačku potkali. "Je to krásné. Děti ráje jsme premiérovali v Praze už před jedenácti lety, takže je krásné premiérovat je znovu. Doufám, že divákům se budou líbit tak, jako se líbily tenkrát," doufá Míša. Všichni herci zkoušeli poctivě.

"Nejtěžší je asi nejvíc vždy právě to finále, kdy jste zavření od rána do večera a zkoušíte každý den třeba dvanáct nebo i čtrnáct hodin. V tom je to sice náročné, ale stojí to za to," uzavřela Michaela s úsměvem na tváři. Zpěvačka k muzikálům chová velkou lásku, první, které kdy viděla, byly Drákula a Krysař.

Související články

Další články