6 ložnic, bazén, herna a klid! Cristiano Ronaldo bojuje s epidemií ve vile na Madeiře
Cristiano Ronaldo čeká, zda se ještě povede znovu rozjet italskou fotbalovou ligu. Země je zasažená těžkým bojem s koronavirem. Itálie a Španělsko patří mezi nejhůře postižené země světa a Ronaldo nezastírá, že má z vývoje epidemie obavy.
S partnerkou Georginou Rodríguez sbalili děti a přestěhovali se do úchvatné rezidence na ostrově Madeira. Ronaldo za pronajatý luxus platí v přepočtu více než 100 000 korun týdně. Zcela zásadní pro něj ale je, že rodina má klid a vše, co potřebuje k životu.
Jak to ve vile vypadá?
Vila leží nedaleko klidné rybářské osady, což fotbalové superstar velmi vyhovuje. Rezidence disponuje vlastní posilovnou, hernou pro děti i dospělé, parkovištěm před domem a bazénem. Ve vile je dále šest ložnic, dvě kuchyně, jídelní kout s grilem a prostorná centrální místnost.
Ronaldo na Instagramu fanouškům často a rád ukazuje, jak udržuje tělo v dokonalé kondici. Sledující tak mají dobrý přehled o tom, co se děje v posilovně a v bazénu. Ronaldova partnerka Georgina Rodríguez zase postuje fotky z herny a nebo z obýváku. Unikátní snímky interiéru najdete ve fotogalerii pod článkem.
Michael je manipulátor, tvrdí Aneta ze Survivoru. Po zradě ho vyškrtla ze svého života
Související články

Českem se šíří nová varianta covidu. Do Vánoc se nakazí celá země, varuje Prymula

Válek vyzývá k očkování: Do Česka dorazila jedna z nejnakažlivějších variant covidu, varuje

Covid jako běžné onemocnění? Hygiena mění pravidla izolace, karanténa se ruší

Vláda chce, aby některé profese chodily do práce i s covidem: Kterých odvětví se to má týkat

Nové covidzměny: Povinné testování všech zaměstnanců a zkrácení karantény

Koronavirová situace v Evropě se přiostřuje. Které země už sáhly po lockdownu?

Tragédie v covidové škole: V Bílině podlehla nákaze oblíbená učitelka

Radost střídá nadšení: Vláda opět zpřísnila podmínky pro cestování, platit budou od pátku
