Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

6 ložnic, bazén, herna a klid! Cristiano Ronaldo bojuje s epidemií ve vile na Madeiře

Cristiano Ronaldo
Zdroj: profimedia.cz, archiv C. Ronalda
+ Dalších 19 fotografií
fotogalerie
Pětatřicetiletá hvězda Juventusu Turín a portugalské reprezentace tráví těžké časy v luxusní vile na Madeiře. Cristiano Ronaldo nezastírá, že má z koronaviru obavy. Izoloval svou rodinu v přepychovém sídle, kde je zajištěn veškerý servis. Jak to v sídle fotbalového krále vypadá?

Cristiano Ronaldo čeká, zda se ještě povede znovu rozjet italskou fotbalovou ligu. Země je zasažená těžkým bojem s koronavirem. Itálie a Španělsko patří mezi nejhůře postižené země světa a Ronaldo nezastírá, že má z vývoje epidemie obavy.

S partnerkou Georginou Rodríguez sbalili děti a přestěhovali se do úchvatné rezidence na ostrově Madeira. Ronaldo za pronajatý luxus platí v přepočtu více než 100 000 korun týdně. Zcela zásadní pro něj ale je, že rodina má klid a vše, co potřebuje k životu.

Jak to ve vile vypadá?

Vila leží nedaleko klidné rybářské osady, což fotbalové superstar velmi vyhovuje. Rezidence disponuje vlastní posilovnou, hernou pro děti i dospělé, parkovištěm před domem a bazénem. Ve vile je dále šest ložnic, dvě kuchyně, jídelní kout s grilem a prostorná centrální místnost.

Ronaldo na Instagramu fanouškům často a rád ukazuje, jak udržuje tělo v dokonalé kondici. Sledující tak mají dobrý přehled o tom, co se děje v posilovně a v bazénu. Ronaldova partnerka Georgina Rodríguez zase postuje fotky z herny a nebo z obýváku. Unikátní snímky interiéru najdete ve fotogalerii pod článkem.

Související články

Další články