Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

6 let od tragické nehody Paula Walkera: Smrt v plamenech před zraky 8letého syna

6 let od tragické nehody Paula Walkera: Smrt v plamenech před zraky 8letého syna
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Smutné výročí
Šest let uplynulo od tragické nehody, která stála život Paula Walkera (†40) ze zbožňované série Rychle a zběsile. Tehdy truchlila nejenom rodina a přátelé, ale i fanoušci ze všech koutů světa. Hororové vzpomínky si z neštěstí odnesl tehdy osmiletý syn řidiče, jenž seděl za volantem. Tatínek mu doslova uhořel před očima!

Vracel se z akce vlastní charitativní nadace, do cíle však nikdy nedorazil. Paul Walker (†40) tragicky zahynul přesně před šesti lety. Seděl na sedadle spolujezdce, za volantem byl jeho kamarád Roger Rodas (†38). Nikdo nechápal, jak mohl automobilový závodník ztratit nad vozem kontrolu. Neštěstí prý zavinily sjeté pneumatiky.

Řidič zemřel bezprostředně po nárazu, Walker zůstal se zlomenými žebry, klíční kostí a paží v rozpůleném autě zaklíněný. Zasekl se mezi prostorem pro cestující a palivovou nádrží. Když vozidlo vzplanulo, byl hercův osud bohužel zpečetěn.

Na místě havárie byl jako první tehdy osmiletý syn Rodase. Snažil se tatínka z hořícího pekla vyprostit, ale marně. Na vlastní oči tak viděl, jak mu nemilosrdné plameny berou otce.

Paul Walker se narodil v kalifornském městě Glendale, jeho matka se živila jako modelka a otec je podnikatel. Vůbec poprvé se do povědomí diváků zapsal rolí ve filmu Varsity Blues v roce 1999, o dva roky později už následoval první díl Rychle a zběsile Jako Brian O’Conner se později objevil v dalších čtyřech pokračováních.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy