Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

6 jednoduchých fíglů, jak zařídit, aby mu po vás bylo opravdu smutno!

Kouření vás stojí život.
Zdroj: profimedia.cz
Znáte ten pocit, kdy zažijete naprosto skvělé rande, vášnivou noc nebo krásný rozhovor nad skleničkou vína... A pak nastane ticho po pěšině? Možná, že váš protějšek ohýbá situaci ve svůj prospěch. Buďte proto chytřejší!

Zamilovaná žena udělá pro to, aby muži chyběla, naprosto vše.

Třeba těchhle 6 jednoduchých věcí!

1. Přestaňte s ním komunikovat. To, že nebudete dostupná na telefonu, WhatsAppu, Messengeru ani nikde jinde, vám přidá kredit. Prostě bude přemýšlet nad tím, co děláte, že s ním nemluvíte, a začnete mu jednoduše chybět.

2. Když vás kontaktuje, dejte si pořádně na čas s odpovědí. Když se nám někdo líbí, máme tendence pořád kontrolovat, jestli nám nenapsal nebo nevolal, a prakticky okamžitě odpovídáme. Tak takhle ne. Odpovězte mu třeba za půl dne a uvidíte tu změnu v jeho chování.

3. Přestaňte postovat svůj život na Facebook. Tím, že zmizíte z Facebooku, vstoupíte víc do reality. A muže bude zajímat, co asi děláte ve svém reálném životě, když nemáte tendence viset na síti...

4. Přestaňte s ním komunikovat přes sociální média. Prostě ho tam ignorujte. Pokud s vámi bude chtít interagovat, bude vám muset zavolat. Číslo přece má!

5. Buďte první, která konverzaci ukončuje. Vykašlete se na přání na dobrou noc a podobné kraviny. Prostě neodpovídejte na poslední dotaz. Když se vás bude chtít zeptat, vyhledá vás osobně.

6. I když vás budou svrbět obě ruce, nekontaktujte ho jako první. Dáváte tím najevo svou vlastní slabost a křičíte na něj, že pořád čekáte. Zkuste se pro jednou přemoct. Stojí to za to!

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy