Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

6 hvězd, které radikálně změnily vizáž kvůli roli – druhý díl

Anthony Hopkins jako Alfred Hitchcock musel neustále mít hlavu lehce
v záklonu, protože přes svou druhou bradu se nemohl předklonit.
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií

Zde je další várka slavných, kteří kompletně změnili svůj vzhled kvůli roli ve filmu.

1. Tom Cruise

Kdo by to řekl, že scientolog Tom Cruise na chvíli odhodí image dokonale vypadajícího zakrslého idola všech, co věří na mimozemšťany, a udělá si ze sebe srandu rolí producenta ve filmu Tropická bouře. To, jak se potil, když tančil, provází diváky filmu v nočních můrách dodnes.

2. Helen Mirren

Herečka skvěle ztvárnila nejdéle panující britskou královnu ve filmu, který se jmenoval překvapivě – Královna. Když jí maskéři nasadili paruku a brýle, byla od Alžběty II. téměř k nerozpoznání.

3. Anthony Hopkins

Druhá brada, větší nos, pleš a třicet kilo navíc – to potřeboval Anthony Hopkins k tomu, aby se z něj stal slavný filmař Alfred Hitchcock. Film o jeho životě se řadí k těm, které byly letos v kině nejúspěšnější.

4. Mariah Carey

Pokud někdo viděl film Precious, možná v nenamalované, nevýrazné úřednici vůbec nepoznal pěveckou sexbombu Mariah Carey. Ta se naprosto nečekaně při natáčení filmu vůbec nedožadovala maringotky ve tvaru motýla a dokonce ani občerstvení vyrobené z jediného žijícího exempláře duhové veverky.

5. Rooney Mara

Krásná křehká herečka se proměnila v ranařku Lisbeth Salander kvůli filmu Muži, kteří nenávidí ženy. Nechala si vyholit vlasy, nandat piercingy a pomalovat tělo. Byla k nepoznání a maska jí pomohla se do role opravdu vžít.

6. Christian Bale

Herec, dnes známý všem hlavně jako Batman, hrál v roce 2004 ve filmu Mechanik a zhubl kvůli němu 20 kilo. Šel z něj opravdu strach.

Související články

Další články