Pánské požadavky na ideální ženu bývají občas hodně drsné, ovšem nezoufejte. My vám je teď všechny prozradíme, a tak se budete moct idealizovat do té pravé podoby. Nikdy ovšem nezapomínejte na to, že není nic lepšího než zůstat sama sebou a hlavně přirozená. Přesto je 6 věcí, na které muži extrémně hledí. Zajímá vás, o co jde?

1. Zadeček k nakousnutí

Marně žijeme v domnění, že muži milují vyhublé kostlivce. Není tomu tak. Dámy, za trochu větší zadeček se nemusíte stydět, právě naopak, máte zčásti vyhráno. Nic nepotěší muže víc než pohled na pořádně kulaťoučké pozadí.

2. Decentností neurazíte

Ladné křivky a především přirozenost, to je kouzlo přitažlivosti. Rozhodně ze sebe nehodlejte dělat sexy dračici za každou cenu, mohly byste se akorát ztrapnit a v očích muže klesnete bleskovou rychlostí.

3. Udržovaná postava

To neznamená, že od teď musíte trávit každý den v posilovně, ovšem rozkydlý knedlík se taky nikomu nelíbí. Snažte se své tělo zpevnit a důkladně se o něj starat. Věk i pečlivost jsou vidět především na kvalitě kůže.

4. Dlouhé nohy

Nohy jsou pro muže skutečně důležitou součástí postavy. Pokud máte kraťoučké nohy, asi na to chlapa nesbalíte, a tak se budete muset naučit chodit na podpatcích. Slečny s nohama až do nebe mají prostě vyhráno.

5. Dětská tvář

Roztomilost a přirozenost, to je karta na jistotu. Opravdu, jemné rysy v obličeji a dětsky naivní výraz vzbudí sex-appel i v tom nejtvrdším muži. Proto to nepřehánějte s líčidly a řiďte se heslem, méně je někdy více.

6. Ploché břicho

Tento bod na nás sice klade velké nároky, ovšem bohužel, je to tak. To, že velký zadeček nevadí, ještě neznamená, že se muži rozplynou i ze špeku na břiše. Pokud se tedy budete snažit vyladit alespoň jednu část těla, vyberte si rozhodně bříško.