Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

6 herců, kterým bude letos už 50! Tyhle legendy nám stárnou před očima

6 herců, kterým bude letos už 50! Tyhle legendy nám stárnou před očima
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Po přečtení tohohle článku se budete cítit staří! Čas běží neúprosně kupředu a nezastaví ho ani tučné výplaty hollywoodských herců. Kdo tenhle rok oslaví padesátku?

Někteří vypadají dobře, na jiných je padesátka pořádně vidět! V lepší situaci jsou samozřejmě pánové. O těch se všeobecně říká, že zrají jako víno a nějaká ta vráska, šedina nebo dokonce jizva je spíš k užitku.

Z padesátníků je určitě největší kočičák David Schwimmer alias Ross z Přátel. Pozadu nezůstává ani Patrick Dempsey, známý ze seriálu Chirurgové. Takovému Supermanovi Deanovi Cainovi ale narostla druhá brada a pořádně přibral. Šokem pro nás bylo zjištění, že 50 bude i Lukovi Perrymu z Beverly Hills! Kde jsou ty časy, kdy se rozhodoval v Béháčku mezi Kelly a Brendou!

Z hereček bude padesátku slavit Halle Berry Je to pořád kočka, takže ty vrásky bude určitě mít jenom z nadcházejícího rozvodu s manželem. Kdo ale vypadá naprosto výborně, je Salma Hayek. Dobré jídlo, víno a milující manžel jí očividně svědčí. Jednou se nechala slyšet, že místo drahých krémů používá na pleť olivový olej. Možná to je její klíč k úžasnému vzhledu!

Související články

Další články