Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

6 herců, kteří nesnášejí vlastní filmy! Tohle fanynky Stmívání nevydýchají!

Všichni občas uděláme nějaký ten přešlap.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Každý občas šlápne vedle a stejně je tomu i v herecké branži. Kdo by ale předpokládal, že rozhodnutí přijmout roli bude litovat například železný muž Sylvester Stallone nebo šampion ženských srdcí George Clooney?

Sylvester Stallone – „Stůj, nebo maminka vystřelí!“

Při pohledu na „úspěchy“ tohoto díla není ani divu, že se za něj Sly stydí. Představitel slavného Rockyho si moc často nestěžuje, ale přesto k tomuto snímku řekl: „Udělal jsem několik velkých chyb, ale film Stůj, nebo maminka vystřelí byla tou nejhorší.“

Bob Hoskins – „Super Mario Brother“

Slavný herec pořádně překvapil všechny fanoušky, když v roce 2011 časopisu The Guardian přiznal, že film Super Mario považuje za své největší zklamání a nejhorší práci. Dokonce i řekl, že pokud by se mohl vrátit do minulosti a změnit jedinou věc, tak by to byla jeho účast v tomto filmu.

Alec Guinness – „Hvězdné války“

Jak vypadá ukázková nevděčnost? Alec byl kvůli roli v tomto filmu dokonce nominován na Oscara, a přesto tvrdí, že mu ohledně Hvězdných válek není líto maximálně peněz, které za ně dostal! Guinness je ale vůbec zvláštní povaha, což dokazuje i příhoda s fanouškem, který mu sdělil, že viděl film nejméně stokrát. Alec mu řekl, že autogram mu poskytne jedině v případě, že se na snímek už nikdy nepodívá!

George Clooney – „Batman a Robin“

I dokonalý George párkrát šlápl vedle a dodnes toho lituje. Film Batman a Robin byl sice finančním hitem, ale skutečným fanouškům série se vůbec nelíbil. Útěchou může být Clooneymu alespoň to, že si po jeho boku ve filmu zahrál také Arnold Schwarzenegger či Uma Thurman. Ve svém trápení tak určitě není sám.

David Cross – „Alvin a Chipmunkové“

Bývá zvykem, že herci pějí na své filmy po premiéře chválu a zvou na ně všechny do kina. Jenže David Cross označil film hned po premiéře za reklamu na Carnival Cruise Lines (výletní loď) a vyzval veřejnost k tomu, aby na film do kina rozhodně nechodila.

Robert Pattinson – „Stmívání“

Základní problém viděl Robert už v celé pointě série. Nechápal, proč by se mu měla nějaká holka snažit dostat do kalhot i přesto, že je upír a zabil hromadu lidí. Tomu sice nerozumí nikdo, ale trocha loajality by nejspíš neškodila. Další věc, kterou Robert nechápe, je, že mu lidé posílají dlouhatánské povídky na motivy Stmívání a čas od času dojde i nějaký obraz: „To lidé nemají nic lepšího na práci?“ ptá se. Slavný herec je tak možná paradoxně tím, kdo upírskou ságu nesnáší ze všech nejvíce.

Související články

Další články