Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

6 geniálních tipů, jak během týdne zlepšit svůj vzhled o 100 %

6 geniálních tipů, jak během týdne zlepšit svůj vzhled o 100 %
Zdroj: profimedia.cz
Při pohledu do zrcadla si čas od času řekneme, že by to mohlo být trochu lepší. A proč by ne?

Pokud nejste stoprocentně spokojeni se svým vzhledem, je na čase přiložit ruku k dílu.

Tohle je 6 skvělých triků, které vám s tím pomůžou!

1. Základem krásné pleti je dostatečné množství spánku. Pokud trpíte nespavostí, slupněte večer banán, který obsahuje tryptofan, a nechte se ukolébat, abyste se ráno probudili svěží a odpočatí!

2. Pokud je vaše pleť mastná, vyhněte se nadměrnému množství tuku, soli a ostrým jídlům. Zařaďte víc ovoce a zeleniny, ale tohle už přece znáte...

3. Pokud chcete zachovat svůj účes déle čerstvý, rozhodně to nepřehánějte s kondicionérem a místo fénu nechte vlasy samovolně proschnout. Skvělým pomocníkem je také suchý šampon!

4. Aby vaše pleť byla jemná a hebká na dotek, zařaďte do svých očistných a pečujících rituálů oleje. Pokud nesnesete mastný film na kůži, využijte olej v průběhu sprchování.

5. Aby se vaše nehty nelámaly a netřepily, měli byste jim dopřát výživu jak zevnitř, díky ořechům a mořským plodům, tak zvenčí. Stačí namočit nehty na pár minut do misky s vodou a olivovým olejem a uvidíte ten rozdíl!

6. I když už to znáte nazpaměť, základem všeho je dostatečná hydratace. Aby vaše pleť byla svěží a rty jemné, dodržujte pravidlo 3 litrů čisté vody denně!

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy