Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

6 fotografií, které jsou důkazem toho, že se přítel Emmy Smetany mění v ženu!

Aby za chvíli nezačali vypadat spíš jako dvě sestry než partneři.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Moderátorce Emmě Smetaně se tak trošku hroutí svět pod rukama. Z televize Nova dostala ze dne na den vyhazov a už není tváří Odpoledních televizních novin. Jenže to není všechno. Její snoubenec Jordan Haj se přímo v přímém přenosu mění v ženu. Co se to s exotickým modelem děje?

Moderátorka Emma Smetana (28) nejenže přišla o práci a ocitla se na dlažbě, může se i brzy stát, že dostane podpásovku od svého partnera Jordana Haje. Ten jakoby se zbláznil a začal se stylizovat víc jako žena než muž. Ano, samozřejmě je jasné, že modelové jsou metrosexuálové a k ženské módě dost tíhnou, ale co je moc, toho je příliš.

Už začíná vypadat spíš jak Emmina kámoška než její snoubenec. Jestli je to jen jeho nový styl a prostě se chce přiblížit víc k dívčí kráse, tak se mu to moc nedaří, vypadá spíš, jako by se zrovna transformoval do ženského těla, než aby šlo jen o oblečení.

Dlouhé vlasy, možné náznaky make-upu, divný styl oblékání a hlavně ještě nedávno jejich vztah s Emmou procházel krizí. Že by snad někde tam byl zakopaný pes? To musí vědět jen sám Jordan, který buď chce dost výstředně vynikat, nebo se hledá, jako už se to stalo mnoha mužům. Třeba nevlastnímu tátovi Kim Kardashian, který se stal na stará kolena ženou Caitlyn Jenner.

Související články

Další články