Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

6 fotek s vánoční atmosférou po firemních večírcích

Slečna uprostřed bude brzy šéfova asistentka… pokud ještě není. Na to
vsadíme gatě!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Vánoční večírek, většina z vás ho má za sebou, my v eXtra.cz ho máme dnes před sebou. Ale o tom až někdy jindy. Předvánoční čas je obdobím, kdy se scházejí všechny skupiny lidí, ať už se jedná o firemní večírek, sešlost přátel, partu ze školy, všichni mají potřebu se družit. A město podle toho také potom vypadá.

Šest fotek, zachycujících atmosféru v centru města po skončení větších či menších firemních party, vzniklo v Anglii, konkrétně v centru Londýna. Ale Praha nevypadala v nejbližších dnech o moc jinak a co se dělo v centru Ostravy či Brna, už se nám ani nechce domýšlet.

Emoce stříkající proudem, slzy, opilecký smích, puchýře na nohách, jedení rychlého občerstvení na zemi, posílání hysterických SMS na všechny světové strany, aby se to do konce roku tak nějak rychle stihlo rozházet i s těmi, se kterými už jsme si to urovnali. To je vše takový balíček, který po vánočním večírku zpravidla vzniká před zavřenými bary v ranních hodinách.

Občas musí zasahovat policie či lékaři, ale když všechno dopadne dobře, tak z toho zbude jen vtipná vzpomínka pro všechny kolegy do dalšího roku.

Tak snad nezbude po dnešku z nás jen vtipná vzpomínka, víme, že bychom vám chyběli.

Související články

Další články