Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

6 exotů z reality show: Mysleli, že budou slavní, přišel ale pád na dno a nezájem

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Na jednu stranu měli to štěstí, že v době, kdy byl největší boom kolem reality show, tak se přihlásili do prvních sérií. To jim zajistilo chvilkovou patřičnou slávu a určitou dobu si připadali jako hvězdy. Měli peníze, pozornost a slávu. Jenomže všechno tohle je pomíjivé obzvlášť pro lidi, kteří si myslí, že jim najednou patří svět a nikdy to nebude jinak. Podívejme se na 6 velkých hvězd reality show, které nedopadly zrovna nejlépe.
 • 1. Regina Holásková (40)
 • Regina Holásková byla bezesporu nejkontroverznější postavičkou prvních VyVolených Zajímavé bylo, že ostatní soutěžící ve vile nemohli přijít blonďaté striptérce ani na jméno, ale diváci ji doslova milovali. Regina je zkrátka na rozdíl od ostatních uměla pobavit svými šílenými kousky a hodně podivným chováním. Sice nevyhrála pohádkovou výhru, ale určitou dobu byla slavná a každý chtěl její podpis a fotku.

  Bohužel poté šla její hvězdná kariéra strmě dolů Bývalá striptérka, ač měla nadání na malování, tak se bohužel v oblasti umění neuchytila. Na obrazovkách se objevila naposledy v roce 2016 v Prostřenu.

  Tam šlo vidět, že Regina žije v opravdu hrozných podmínkách. V té době bydlela v zahradním domku, kde neměla ani vodu a musela si pro ni docházet k sousedce nebo ručně pumpovat. Takhle uhasla sláva jedné z nejvýraznějších účastníků VyVolených. Sama, opuštěná, bez peněz a v zapomnění.

  • 2. David Šín (37)
  • David Šín alias Shrek byl účastníkem první a jediné řady reality show Big Brother Zpočátku nenápadný kluk, kterého si všichni oblíbili a nikdo ho nebral za velkého hráče, nakonec vyhrál pohádkovou sumu. Jak už to ale bývá, ani Shrek nedokázal dobře naložit s rychle nabytými penězi.

   Když se mu objevila pohádková suma na účtě, začalo nespoutané veselí. Nejedna žena se vloudila do jeho přítomnosti, dokonce třeba Lena Záhorská, která s ním soutěžila ve vile. Pár kšeftů mu nevyšlo a také část peněz slepě rozpůjčoval.

   Ze všech zmíněných ale dopadl nejlépe Aktuálně si vydělává zábavou – tedy trénuje lidi jako fitness trenér. A díky tomu, že se kulturistice a fitness věnuje roky, o klientelu nemá nouzi.

   • 3. Emil Zajac (43)
   • Emil Zajac je přesně jedním z těch, kteří byli přesvědčeni o tom, že jejich hvězda nikdy neuhasne. Ve vile VyVolených byl považován za největšího šoumena, ale to se psal rok 2004. Bohužel o několik let později, kdy se natáčela čtvrtá řada VyVolených, hýřil stejnými vtípky jako o deset let dříve.

    A to rozhodně vtipné nebylo. Emil začal platit za největšího trapáka. Snažil se ze všech sil, aby se stal opět slavným, ale už to nešlo. Žena se s ním rozvedla, Emil se snažil prorazit jako herec, což mu nevyšlo, a když už něco dostal, tak to byly jen štěky. Chvíli prodával u svého stánečku štěstíčka, ale to mu vytoužené miliony také nepřineslo.

    Emil Zajac dopadl patrně nejsmutněji ze všech soutěžících Na jeho známou hlášku "fičák" jsou už dnes všichni alergičtí.

    • 4. Petr Zvěřina (40)
    • Petr Zvěřina, jehož jméno bude navždy spojeno s Václavákem a s babettou, na které nikdy nepřijel, měl poměrně důstojnou kariéru i po skončení VyVolených. Našel si krásnou přítelkyni Nikolu, kterou si následně i vzal, ale vztah po osmi letech skončil rozvodem.

     Novou lásku se pokoušel najít i v seznamovací soutěži Take me out, ale bohužel se to nepovedlo. V současné době se živí stále jako DJ, ale jeho sláva je dávno ta tam. Pár lidí ho možná ještě pozná, ale žádná sláva to není.

     Pravdou je, že Petr nedopadl zas až tak špatně

     • 5. Lena Záhorská (37)
     • Lena Záhorská byla jednoznačně jednou z nejpůvabnějších holek v reality show Big Brother. Taky že se do ní zakoukalo hned několik pánů z vily. Nejdříve to rozjížděla s Filipem Trojovským, ale ten ji po čase omrzel.

      Poté se na nějakou dobu spustila s výhercem Shrekem, ale jejich vztah skončil, když se rozkutálely všechny penízky. Jenže jak se zdá, ani pak neulovila žádného boháče, zato má to nejcennější, co si žena může přát. Stala se z ní maminka, bydlí zase v Brně, do Prahy jezdí jen sporadicky a vypadá konečně spokojeně I když už to není ta zábavná Lena, ale nudná žena v domácnosti, tak jí to sluší víc, než když hledala štěstí v Praze v náručích movitých pánů.

Související články

Další články