Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

6 důvodů, proč si vybrat s dětmi za cíl letního výletu DinoPark

6 důvodů, proč si vybrat s dětmi za cíl letního výletu DinoPark
Zdroj: West Media
+ Další fotografie
Průvodce na cesty 2020
Vypravte se s dětmi do tajuplného světa druhohor a jeho obrovských tvorů, kteří fascinují lidstvo dodnes. Odnesete si spoustu zážitků, užijete legraci a ještě se něco dozvíte o dinosaurech zábavnou formou. DinoParky se navíc nachází v pěti městech České republiky, můžete tak zvolit to nejbližší a netrmácet se na místo několik hodin, ať už jste odkudkoliv. Co všechno tyto zábavní parky nabízí a na co se můžete těšit?

Prázdniny ukrajují svou druhou polovinu a pokud chcete v srpnu ještě vyrazit na nějaký výlet, je nejvyšší čas začít plánovat. My vám přinášíme tip na místo, kde se zabaví nejen vaše děti, ale i vy. Jde o ojedinělý koncept tematicky zaměřených zábavních parků v České republice, na Slovensku, ve Španělsku a také v Rusku. Unikátní síť DinoParků vám představí záhadný svět dinosaurů v jejich reálných podobách a detailně vás seznámí s prostředím druhohor.

Pokocháte se nádhernými pohyblivými statickými modely dávných vládců naší planety v životních velikostech. Děti si užijí nejrůznější atrakce, návštěvu DinoKlubu a setkání s kamarády Fina Dinou a Dinu Minou. Mottem DinoParku je přinášet malým i velkým DinoFandům radost, poznání, zábavu a zážitky, na které se nezapomíná, což se jim daří na jedničku!

6 důvodů, proč vyrazit právě do DinoParku:

1. Nikdy se vám neokouká

Velkou výhodou všech DinoParků je ten, že každý je jiný. Nemusíte se tedy bát, že byste se při další dobrodružné výpravě do druhohor nudili. Jeden DinoPark prostě vidět nestačí! Každý je jiný, každý je unikátní a ideální pro rodinný výlet.

2. Poznáte druhohory

Už od malička jste jistě toužili vidět, jak dinosauři žili. DinoPark vám odkryje dosud nepoznaný svět druhohor, ve kterém se budou děti bavit a zároveň si odnesou nové poznatky o historii naší planety Země.

3. Mokrá varianta

Kdyby vás v DinoParku překvapilo deštivé počasí, není nic jednoduššího než ho strávit v prostředí 3D Kina s trojrozměrným filmem vyrobeným speciálně pro DinoPark. Vstupné do kina je obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku.

4. Pohodlí pro všechny

Ve všech DinoParcích je k dispozici občerstvení, dětská hřiště, parkování, DinoShop s dinosauřími suvenýry, tudíž žádné řízky smažit rozhodně nemusíte. Děti si budou hrát a vy můžete klidně relaxovat a užívat si atmosféru.

5. Každý rok novinky

DinoPark každoročně připravuje novinky v podobě nových modelů a scén, ale i netradičních herních a zábavných prvků, aby se návštěvníci měli do parků za čím vracet a mohli se těšit i na nějakou novinku.

6. Zábava i pro nejmenší

Je jasné, že se obáváte, že váš školák se sice zabaví, ale co vaše mladší ratolest? Žádný strach, v DinoParcích se zabaví nejmenší, malí i velcí. Všichni návštěvníci najdou v DinoParku to, co je právě baví a zajímá.

Související články

Další články